Seriál obsadil Geraltova otce a proměňujícího se dopplera

Seriál obsadil Geraltova otce a proměňujícího se dopplera

21.9.2019 11:15


S blížící se premiérou Zaklínače se dozvídáme o dalších postavách, které v seriálu uvidíme a jimiž jsou tentokrát Geraltův otec Korin a tajemný doppler, jež na sebe údajně vezme Cahirovu podobu.


Jak jistě mnozí z vás ví, v první sérii Zaklínače uvidíme postavu Cahira, který má poté větší roli v románových knihách, podle nichž budou další série. A právě ke Cahirovi, jehož ztvární Eamon Farren, přiřadili tvůrci seriálu dopplera, tedy zástupce měnící se rasy. Toho ztvární Benjamin Chaffin, jehož výška Farrenovi odpovídá a s nímž má i tu a tam nějaký ten rys společný.

Postava se má objevit v páté nebo šesté epizodě, ale zatím vůbec netušíme, jakou roli bude mít v příběhu, jelikož v knihách žádná taková postava neexistuje. Samozřejmě tu byla jedna povídka, v nichž figurovali dva doppleři, kteří se pak objevili i v Divokém honu, ale postavu Cahira ani jeden z nich nezkopíroval. Samozřejmě může označení „Doppler Cahir“ znamenat pouze to, že se jedná o hereckého dvojníka, ale to se dozvíme, až bude seriál venku.


Uvidíme skutečně Cahirova dvojníka? Foto: CD Project

Další obsazenou postavou je pak bojovník Korin, jehož můžete znát z první povídky, která se v knize nachází. Ta vypráví příběh o setkání Geraltových rodičů, jimiž jsou tedy Korin a poté čarodějka Visenna. Otce bělovlasého zaklínače si zahraje maďarský herec Martin Berencsy a vidět bychom jej měli pilotní epizodě, která nám tedy kromě příběhu o Blavikenu přinese i střípky z Geraltova mládí.

Co si myslíte o Cahirově dopplerovi? Jste rádi, že uvidíme i Geraltova otce?

Zdroj: Redanian Intelligence (článek 1, článek 2)


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!