Štáb ukončil natáčení v Itálii, Slovinsku a Chorvatsku a vrací se zpět do Velké Británie

Štáb ukončil natáčení v Itálii, Slovinsku a Chorvatsku a vrací se zpět do Velké Británie

8.4.2022 10:00


Sotva štáb dorazil do jižní části Evropy, brzy se odsud opět přesunul do Velké Británie. Co všechno tu herci ještě stihli natočit?


Jakmile štáb pořídil všechny potřebné záběry ve slovinském kostele sv. Jeronýma, přesunul se k Predjamskému hradu. Zde se na place nejdříve objevili pouze GeraltKlepnou, přičemž šlo vidět, že natáčeli jen v okolí hradu, nikoliv v jeho interiéru.

Později se na natáčení objevily i herečky, a to představitelky Yennefer, Sabriny, Triss, Filippy a Francescy, takže je patrné, že tu dojde k setkání čarodějek. Ne přímo na natáčení, ale v jeho okolí byly spatřeny ještě herečky MyAnna Buring a Safiyya Ingar, takže je pravděpodobné, že se setkání zúčastnily i ony. Všimněte si, že se mezi herečkami objevila i Ingar, nováček třetí řady. Je tedy jasné, že si zahraje jednu z čarodějek. My v tuto chvíli ale stále nevíme kterou.


Natáčení ve Slovinsku brzy skončilo a štáb se vydal do Chorvatska, a to konkrétně na pláž Zala Stara Baska a ostrov Krk. Avšak ani zde se moc dlouho nenatáčelo. Například na pláži Zala Stara Baska se jeden den stavěly jakési malé stavby, aby se u nich následující jeden jediný den natáčelo. Pak se všichni sbalili a vyrazili dál.

O natáčení v Chorvatsku toho víme nejméně. Dlouhou dobu nebylo jasné, kdo tu vlastně natáčel, ale pak bylo odhaleno, že se tu objevila představitelka Ciri. Každopádně jakmile štáb natočil všechny potřebné záběry, všichni se vrátili zpět do Velké Británie. Nyní se bude natáčet především ve studiích Longcross. Kvůli tomu vás budeme i méně informovat o novinkách z natáčení, protože studia nejsou prostému lidu tak dobře přístupná jako venkovní lokace, ve kterých herci natáčí.

Zdroj článku: Redanian Intelligence (první, druhý a třetí článek)


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře