Třetí řada představuje první nováčky, oficiální popis, seznam režisérů a pohled na aktuální natáčení

Třetí řada představuje první nováčky, oficiální popis, seznam režisérů a pohled na aktuální natáčení

5.4.2022 10:00


Netflix se tentokrát rozhodl řádně propagovat začátek natáčení svého fantasy hitu. Zjistěte, co nového jsme se o třetí řadě dozvěděli v průběhu několika posledních dnů.


Vzhledem k tomu, že nedávno odstartovalo natáčení třetí řady, bylo jen otázkou času, kdy budou odhaleni noví herci, kteří budou její součástí. K tomu nakonec došlo pár dnů po první klapce, protože se zahraniční zdroje dozvěděly o celkem dvou nových hercích, jež se tu objeví. Zatímco u jednoho neznáme jeho roli, u druhého již ano.

Nejdříve nás zdroje informovaly o obsazení herce Jima Sturgeona, který se ve třetí řadě objeví jako královský posel Aplegatt. O tom, že bude tato postava obsazena, jsme věděli už delší dobu, nyní tedy známe jeho představitele. Kromě něj byl do seriálu obsazen i herec Sean Cernow, nicméně jeho role je v tuto chvíli neznámá.


(Rodina hraje v seriálu hlavní roli. Foto: Netflix)

První záběry začal štáb pořizovat u italského jezera Laghi di Fusine, kde napadlo poměrně dost sněhu. Těžko říct, zda s tím štáb počítal, či šlo o překvapení, každopádně byl sníh využit a natáčelo se. Na place byli viděni herci Henry Cavill a Freya Allan a režisér Stephen Surjik, který režíroval už první dva díly druhé série.

Podivné bylo to, že zatímco tu byli spatřeni jen dva herci, po jejich boku šlo vidět tři koně. Z toho důvodu se usuzovalo, že je zde přítomna i herečka Anya Chalotra. To nakonec potvrdil samotný Netflix, který zveřejnil následující fotografii. Na ní můžeme spatřit ústřední trio herců, které je tak po pauze opět pospolu.

Natáčení u italského jezera neprobíhalo nijak dlouho, štáb se po cca třech dnech natáčení přesunul do Slovinska, kde zapustil kořeny u kostela sv. Jeronýma v horách. Bohužel netušíme, co by se tu mohlo natáčet, nicméně se tu mají nové záběry pořizovat do poloviny tohoto týdne a má v nich opět účinkovat ústřední trio postav.

A aby toho nebylo málo, Netflix se činil a rozhodl se nám odhalit několik dalších informací. Například víme to, že se na třetí řadě budou z režisérského křesla podílet režiséři Stephen Surjik, Loni Peristere, Gandja Monteiro a Bola Ogun. V tuto chvíli nevíme, které epizody budou mít na starost, ale každý z nich se ujme dvou a Bola Ogun by měla natočit finále. Kromě toho Netflix zveřejnil následující popis třetí řady:

Zatímco všichni panovníci, čarodějové i netvoři usilují o Ciriino polapení, Geralt ji začne ukrývat a je odhodlaný ochránit svou novou rodinu před těmi, kteří ji chtějí zničit. Yennefer je zavede do Arethusy, chráněné pevnosti, kde doufá, že zjistí více o Ciriiných magických schopnostech. Místo toho ale zjistí, že se ocitli na bojišti plném politické korupce, temné magie a zrady. Proto jsou nuceni se bránit a vše obětovat, jinak totiž riskují, že o sebe navždy přijdou.

Zdroj článku: Redanian Intelligence (první, druhý, třetí a čtvrtý článek)


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!