Třetí řada zná představitele prvních čtyř nových postav, které odhalil samotný Netflix

Třetí řada zná představitele prvních čtyř nových postav, které odhalil samotný Netflix

15.4.2022 10:00


Se začátkem natáčení odstartovalo i odhalování nových tváří. Prozatím Netflix odhalil čtyři nové postavy a jejich představitele. Minimálně dva z těchto herců byste mohli znát.


Do třetí série sice byli už dříve obsazeni tři noví herci, nicméně ani o jednom nás neinformoval samotný Netflix, takže v tuto chvíli stále jde o nepotvrzení informace. Nedávno se to však Netflix rozhodl napravit, odhalil totiž čtyři nové herecké tváře, které se objeví v nadcházejících epizodách.

Robbie Amell jako Gallatin

Začněme tou největší hvězdou a pravděpodobně největším překvapením. Do seriálu míří Kanaďan Robbie Amell, který má na svém kontě spoustu velkých rolí, jež si zahrál v amerických filmech a seriálech (The Tomorrow People, The Flash či Upload). Je tudíž trochu překvapení, že míří do Zaklínače, který se natáčí ve Velké Británii.


V pokračování seriálu si sice zahraje postavu vytvořenou čistě pro potřeby seriálu, a to Gallatina, nicméně jeho popis naznačuje, že by mohlo jít o Isengrima Faoiltiarna, jednoho z velmi důležitých elfů knižní předlohy. Jeho popis uvádí, že jde o rozeného bojovníka, který vede jednotku Scoia’tael, jež bojuje ve jménu Nilfgaardu. Nebojí se říkat to, co si myslí, přičemž se dostane do konfliktu s Francescou.

Meng'er Zhang jako Milva

O tom, že se Milvy dočkáme už ve třetí řadě, jsme vás informovali dříve, nyní se to potvrdilo. Zahraje si ji herečka Meng'er Zhang, kterou jsme nedávno mohli vidět v jedné z hlavních rolí filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. Její seriálová verze je popisovaná jako lidská žena, o kterou se staraly dryády. Je divoká a umí skvěle střílet z luku. Pro všechny představuje hrozivého protivníka, takže by jí nikdo neměl stát v cestě.

Christelle Elwin jako Mistle

Překvapivě už ve třetí řadě poznáme skupinu zbojníků, kteří si přezdívají Potkani. Objeví se tu totiž jedna jejich členka, a to Mistle. Ta je popisována jako podezřívavá žena toužící po pomstě. Jakmile však někoho pozná, její svět se změní. Zahraje si ji začínající herečka Christelle Elwin.

Hugh Skinner jako princ Radovid

Seriál nám sice představí prince Radovida z Redanie, ale v tomto případě nepůjde o Vizimirova syna, ale mladšího bratra. Ten je popisován jako královský playboy, který je sice bystrým politickým hráčem, ale vše je pro něj hra do té doby, dokud se někomu něco nestane. Ujme se ho herec Hugh Skinner, který si zahrál například v Poldarkovi.

Jak jste spokojeni s prvním výčtem nováčků třetí série?

Zdroj článku: Redanian Intelligence; Foto: Netflix


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!