Třetí řada zná svou první hereckou posilu

Třetí řada zná svou první hereckou posilu

12.3.2022 9:41


Natáčení třetí série se blíží každým dnem, a tak logicky dochází i k obsazení nových rolí. Zjistěte, kdo byl do třetí řady obsazen jako první.


Brzy za námi bude už polovina března, nicméně štáb a herci se stále nepustili do natáčení třetí řady Zaklínače. To by totiž mělo odstartovat právě v průběhu tohoto měsíce, přičemž by mělo skončit koncem léta či začátkem podzimu. Na natáčení se však budou muset objevit noví herci, protože nám i pokračování představí velké množství nových postav.

Jako první proto byla do třetí řady obsazena herečka Safiyya Ingar (na to, jak herečka vypadá, se můžete podívat níže ve videu). Ta na svém kontě prozatím nemá příliš mnoho rolí, ale některé z nich byly poměrně velké. Není však žádným překvapením, že o její roli ve třetí sérii nevíme vůbec nic.


Thumbnail Play icon

Na internetu se však už nachází teorie týkající se toho, koho by si herečka mohla zahrát. Nejčastěji je skloňováno jméno Milvy, které bychom se měli dočkat už v nadcházející řadě. Tyto teorie však neberte nijak vážně, prakticky jde jen o výkřik do tmy. Pravda týkající se hereččina obsazení vyjde najevo až později.

Každopádně nás tato novinka potěšila, protože se konečně začínají objevovat nové informace týkající se pokračování. Brzy vás snad budeme moci informovat o začátku natáčení, se kterým by mohlo přijít i nějaké to oznámení týkající se nových herců.

Zdroj článku: Redanian Intelligence


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!