Ve Walesu se natáčela druhá důležitá potyčka a štáb nyní míří do Maroka

Ve Walesu se natáčela druhá důležitá potyčka a štáb nyní míří do Maroka

4.7.2022 10:00


V poslední době členové štábu často cestují, protože se po krátké, ale důležité, návštěvě Walesu nyní vypraví do Maroka.


Minulý týden se ve Walesu natáčel velmi důležitý souboj z knih. Nyní se sice štáb vrátil zpátky do londýnských studií Longcross, ale těsně před odjezdem se ještě musely natočit potřebné scény ve velšských kopcích Brecon Beacons. Zde se konkrétně natáčela další bojová scéna, které se účastnili představitelé Geralta, Ciri, Yennefer a Rienceho.

V tuto chvíli bohužel netušíme, proč dojde k této potyčce, protože k žádné podobné nedošlo v knihách, ale je jasné, že se tu ústřední trio postaví obávanému čaroději. Během boje mu bude Geralt čelit pomocí svého meče a Yennefer pomocí své magie, zatímco i Ciri na něj vytáhne svůj meč a konečně ukáže, co se naučila v Kaer Morhen. Podle všeho se tu Rience dostane do úzkých a možná přijde o několik prstů na ruce.


(Ústřední trio bude opět čelit Rienceovi. Foto: Netflix)

Výsledek boje nám není znám, ale možná nedopadne dobře pro Rienceho. Každopádně tomu se v jednu chvíli podaří uvěznit Ciri do ohnivého kruhu. Dobrou zprávou je to, že na celý souboj dohlížel bojový choreograf Wolfgang Stegemann, strůjce masakru z Blavikenu, takže minimálně tento souboj by měl být velmi kvalitní. Dále víme i to, že se tohoto boje dočkáme v páté nebo šesté epizodě, protože byl na místě přítomen Loni Peristere, režisér těchto dvou dílů. Fanouškům se podařilo zachytit několik detailních záběrů z natáčení, na které se můžete podívat například na této stránce.

Výše jsme sice uvedli, že se štáb aktuálně nachází zpátky ve studiích, ale ani zde nepobude moc dlouho. Brzy totiž zamíří do Maroka, kde se budou natáčet další potřebné scény. Konkrétně by se mělo natáčet v okolí města Erfoud, ale v tuto chvíli nevíme, kam přesně štáb zavítá.

Zdroj článku: Redanian Intelligence (první a druhý článek)


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!