Začátek třetí řady by se měl zaměřit na upevnění pouta mezi Geraltem, Yennefer a Ciri

Začátek třetí řady by se měl zaměřit na upevnění pouta mezi Geraltem, Yennefer a Ciri

28.3.2022 13:00


Zatím to tak sice nevypadá, ale Geralt, Yennefer a Ciri si mezi sebou vybudují opravdu pevné pouto. Právě tuto záležitost by měl řešit začátek třetí série.


Vzhledem k tomu, že by natáčení dalších osmi epizod Zaklínače mělo odstartovat už velmi brzy, dozvídáme se střípky nadcházejícího děje. Dle nejnovějších informací bychom se hned na začátku nové řady měli dočkat Beltane, což je pohanská slavnost, během které je dobytek vyháněn na pastvu a dochází k zapalování velkých ohňů.

Právě této slavnosti by se mělo zúčastnit trio tvořené Geraltem, Yennefer a Ciri a mělo by být součástí upevňování jejich vztahů. Průběh druhé řady sice ukázal, že jsou si Geralt a Ciri blízcí, ale to stejné nelze prohlásit o vztahu Yennefer ke Geraltovi a Ciri.


(Trio si k sobě musí najít cestu. Foto: Netflix)

Jde sice jen o tuto krátkou novinku, nicméně je dobré vědět, že se tvůrci pokusí nějak napravit jejich vztah, který je minimálně v knihách nezlomný. Kromě toho jsme zjistili i to, že se na natáčení třetí řady připravuje režisér Loni Peristere. O jeho přítomnosti na placu sice víme už delší dobu, nicméně až nyní bylo odhaleno, že na natáčení zavítá v květnu.

Zdroj článku: Redanian Intelligence


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!