Známe několik dalších herců ze Zaklínače

Známe několik dalších herců ze Zaklínače

9.7.2019 18:00


Mnoho postav, které se v první sérii Zaklínače objeví, ještě nemělo odhalené své představitele. Nedávno však bylo několik herců odhaleno a my vám tak můžeme představit například Addu nebo Francescu Findabair.


Propagace Zaklínače konečně začala a díky tomu známe několik dalších herců, kteří se v seriálu objeví. Oficiálně už například víme, že si Emma Appleton střihne Renfri, o čemž se již nějakou dobu spekulovalo. Dále se v seriálu objeví také Ella-Rae Smith, jejíž role je sice neznámá, ale nejvíce u ní lidé tipují buď dryádu Braenn, nebo jejich královnu Eithné.

Anna-Louse Plowman propůjčí svou tvář zatím neznámé čarodějce, jež byla zpozorována při natáčení v Polsku. Isobel Laidler a Marcin Czarnik pak byli fanoušky poznáni již dříve, ale teprve nyní jejich účast v seriálu studio oficiálně potvrdilo. Oba herci natáčeli scénu s Yennefer, ale jejich postavy zatím neznáme. Stejně tak nevíme nic ani o Jimu Caesarovi, který se však má objevit ve finální bitvě s mágy, takže předpokládejme, že si střihne nějakého toho čáryfuka.


Francesca je krásná a velmi mocná elfí čarodějka. Foto: CD Projekt Red

Dále to pak vypadá, že si Jade Croot zahraje princeznu Addu neboli strašlivou strigu. Howard Chadwick naopak propůjčí svou tvář obchodníkovi a v dále neznámých rolích se objeví ještě Robert Ewens, Kate Magowan a slavná Mary McDonnell, kterou však zřejmě uvidíme až ve druhé sérii. Nejdůležitější z odhalených postav si ale zahraje Frida Gustavsson, jež je švédskou modelkou a herečkou, která, jak to vypadá, ztvární Francescu Findabair, nejkrásnější ženu na světě.

Jak se vám líbí noví členové hereckého obsazení?

Zdroj: Redanian Intelligence (článek 1, článek 2)


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!