Dara

Dara

Wilson Radjou-Pujalte Sezóny 2 2019 - 2021


Mladý elf, který se spřátelil s princeznou Ciri.

Když Nilfgaard napadl Cintru, byla Ciri nucena uprchnout a začít se skrývat v lesích. Zde samozřejmě dostala hlad a pokusila se sníst bobule, od čehož jí Dara ihned odradil, jelikož byly jedovaté. Její nový kamarád ji následně ukázal cestu a nabídl ji k jídlu krysu. V tento moment s Ciri Dara ještě nepromluvil ani slovo, jelikož se bál, že by jej prozradil jeho elfí přízvuk. Ciri si mezitím všimla, že je Darovi zima a dala mu svojí rukavici, aby se zahřál. Do uprchlického tábora ji ale nenásledoval a dvojice se znovu shledala až po útoku Nilfgaarďanů.

Dara udělal díru do stanu, v němž se Ciri nacházela a pomohl jí ven. Následujícího rána dívce ukázal své elfí uši a konečně se představil. Dara svou kamarádku poté následoval do Brokilonu, kam ji cosi táhlo. Zatímco Ciri prošla bez problémů, Daru zasáhl šíp, ale dryády jej poté vyléčily. V Brokilonu se dvojice následně dozvěděla o místních pravidlech, ale i když tu mají možnost zůstat, odchází, jelikož si pro Ciri přišel druid Myšilov.

Netrvalo to dlouho a Ciri brzy přišla na to, že Myšilov je ve skutečnosti doppler Adonis. Dara jej napadl stříbrným nožem, čímž jej poranil. Když mu Ciri přikázala, aby jej zabil, Dara zaváhal a Adonis unikl a vzal Ciri s sebou. Dara ji ale osvobodil a s Ciri se rozloučil, protože věděl, že by brzy zemřel, kdyby s ní zůstal.

Foto: Netflix
loading…