Mandy Moore prozradila, jak si čtvrtá série bude hrát s časem a čím první díl začne

Mandy Moore prozradila, jak si čtvrtá série bude hrát s časem a čím první díl začne

1.8.2019 20:22


Herečka Mandy Moore nedávno odhalila pár novinek k nadcházející sérii, která se momentálně natáčí. Jak si čtvrtá řada bude zahrávat s časem a co můžete očekávat od první epizody čtvrté série, vám shrneme v tomto článku.


Natáčení nové série je v plném proudu, čímž se naskytuje protagonistům příležitost škádlit věrné diváky prvními novinkami. Ke slovu se nedávno dostala představitelka Rebeccy, herečka Mandy Moore, která se v rozhovoru pro časopis Entertainment Weekly zaměřila na první minuty z prvního dílu čtvrté série. V první epizodě se vrátíme do sedmdesátých let, kdy Jack s Rebeccou začínají utvářet skutečný pár. Třetí série nám odhalila, jak vypadala jejich raná fáze dlouhodobého vztahu. Začalo pro ně období bláznivé zamilovanosti a společně odjeli do Los Angeles, kde si Rebecca pokusila splnit svůj sen stát se hvězdou a vystupovat na vyprodaných stadionech.

Sedmdesátá léta ve čtvrté sérii nás zavedou zpátky do domovského Pittsburghu, kam se ikonický pár vrátí, aby Rebecca mohla představit svého nového partnera svým rodičům. Můžeme tedy očekávat návrat herečky Elizabeth Perkins, která si opět střihne roli panovačné matky. Zatím nebylo odhaleno, kdo jí bude sekundovat. Postava otce je momentálně zahalena tajemstvím, neboť podle slov tvůrce Dana Fogelmana Rebecčin otec sehraje ve čtvrté části příběhu o Pearsonových důležitou roli. „Zaměříme se na pozadí rodiny z Rebecčiny strany. Ta se bude muset vypořádat se svými rodiči a jejich názory na jejího přítele, který si z války odnesl posttraumatickou stresovou poruchu,“ prozradila herečka.


Rebecca si letos prošla největším vývojem. Foto: NBC

Seriál sir rovněž rád hraje s časem, takže diváka častokrát může zaskočit nečekaný časový skok jako v závěrečné epizodě třetí série, kdy jsme z osmdesátých let přešli do současné doby a posléze do třicátých let jednadvacátého století. „Mám radost z toho, že je nám umožněno hrát si s časem v tak velké míře. A to samé platí pro epizody, které se zaměřují jen na jednu postavu nebo na pozadí nějaké postavy. Bylo nám umožněno prožít jeden den jako Deja nebo vydat se po stopách minulosti Tobyho a Beth. Jsem ráda, že se v televizi něco takového najde. Těším se na další časové hrátky, které nás posunou kupředu. Věnovat vysílací čas jen jedné postavě nebo mít celou epizodu jen o válce ve Vietnamu je poměrně odvážný krok a jsme jediní, kdo něco takového v takové míře dělá. Dan a naši scenáristé chtějí v tomto ohledu pokračovat, ale tentokrát to bude zpracované v jiné míře,“ odhalila Mandy Moore. Čtvrtá řada se bude těšit novému zpracování. Jak odvážně se do časových skoků budou chtít scenáristé opřít?

Když už jsme nakousli cestování časem a závěrečnou epizodu třetí řady, Mandy Moore také promluvila o Rebecce v budoucnosti, která bezvládně leží v Kevinově domě. Kdy se v příběhu opět vydáme do třicátých let jednadvacátého století? „Nepůjdeme na to příliš zhurta, naopak přiměřeně. Dočkáte se různých dějových linek, které vám pomohou porozumět tomu, co k čemu vedlo, protože v posledních pěti minutách ze závěrečné epizody byly odhaleny zajímavé věci. Existují i jiné způsoby jak odvyprávět příběh, které se promítnou do Rebecčiného života, a to očima jiných postav. Zjistíte tak, jestli v jejím životě nešlo něco podle plánu nebo co předcházelo situaci, v níž se Rebecca zrovna ocitá.“

V současné době se Rebecca s Miguelem plánují přestěhovat do Kalifornie, aby mohli být Kate nablízku a pomoct jí s výchovou nového mužského přírůstku do rodiny. „Z příchodu Rebeccy a Miguela do Kalifornie nemusí být Kate ze začátku nadšená, ale myslím si, že je tato zkušenost akorát sblíží a začnou se konečně vzájemně chápat,“ dodala herečka.

Zdroj článku: EW


Jít na This Is Us | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!