Do druhé série míří vypočítavý Doctor Light a zrádná Blackfire

Do druhé série míří vypočítavý Doctor Light a zrádná Blackfire

25.8.2019 21:31


Již necelé dva týdny zbývají do doby, než se na DC Universe vrátí populární seriál Titans, proto není divu, že tvůrci odhalili jména dalších členů herecké sestavy. Ti ztvární Dr. Lighta a Blackfire.


Doctor Light patří mezi nejkomplikovanější postavy DC Comics a dočkal se již nespočtu originů, přičemž později jeho identitu převzali i další hrdinové a padouchové. V seriálu Titans se ale objeví ten původní, geniální fyzik Arthur Light, který v komiksu debutoval už v roce 1962 a jeho autorem je legendární Gardner Fox. Tento Light patřil mezi členy jednoho z původních týmů Suicide Squad a rovněž na čas působil i v Secret Society of Super-Villains.

Light patří mezi nejmocnější padouchy DC. Foto: DC Comics


Lighta si v Titans zahraje herec Michael Mosley. Ten se proslavil především seriály Longmire, Castle a hlavně Ozark. Seriálový Light by měl být vedle Deathstrokea druhou největší hrozbou pro nově zformovaný tým Titans 2.0, zatím však nevíme, v kolika epizodách se ukáže.

Mosley si zahrál v několika dílech seriálu Castle. Foto: ABC

Vedle Lighta se dočkáme i Komand'r, která vystupuje pod jménem Blackfire, a své mladší sestře Starfire v komiksech několikrát zle uškodila. Na scéně debutovala roku 1982, v rámci série New 52 v letech 2011–16 však upustila od páchání zločinu a na čas se dokonce k Titans přidala. Princeznu z planety Tamaran si v seriálu zahraje Oluniké Adeliyi, známá z filmu Saw 3D.

Ve druhé řadě se dočkáme další Tamaranky. Foto: DC Comics

Co říkáte na další nové tváře ve druhé řadě?


Jít na Titans | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!