Titans

Titans


Titans jsou prvním samostatným a novým projektem nové streamovací služby DC Universe. Představují slavný komiksový tým Teen Titans, mezi jehož členy se v minulosti počítali Robin, Kid Flash či Aqualad.

Seriál Titans 2018

Děj se zaměřuje na mladou Rachel Roth, jež je pronásledována posluhovači svého otce, jenž touží po návratu na Zemi. Zároveň zde sledujeme populárního Dicka Graysona, který se snaží oprostit od svého dřívějšího „povolání“ Batmanova spolubojovníka i Starfire, tajemnou mimozemskou bojovnicí z Tamaranu. Tyto postavy společně s trošku praštěným teenagerem Garfieldem Loganem přichází postupně do styku s Rachel a nakonec zformují tým Titans, který se postupně stává jedním z nejvýznamnějších uskupení světa DC. Kromě toho se seriál věnuje i příběhům dalších hrdinů, jmenovitě Hawka a Dove, Jasona Todda a Donny Troy.
Thumbnail Play icon

Titans epizody

Titans epizody 1. řada / season 1

Titans postavy – jména a přezdívky

Titans obsazení

Titans tvůrci

O tvorbu seriálu se postarali stálice celého DC Entertainment Akiva Goldsman, Greg Berlanti a slavný spisovatel Geoff Johns.

Titans 2. řada

Ještě před startem první řady potvrdila streamovací služba DC Universe začátek produkce druhé série, které bychom se měli dočkat nejspíše na konci letošního října. Do boje se vrací všechny důležité postavy včetně Robina a Starfire, dočkáme se ale i dalších komiksových členů týmu Teen Titans.

Titans a DC Universe

Titans otevřeli nový seriálový vesmír inspirovaný komiksy z univerza DC. Už v únoru startuje seriál Doom Patrol, ve kterém se představí další populární komiksový tým plný zvláštních hrdinů. V Doom Patrol se ale představí úplně jiná herecká sestava, než ztvárnila slavné postavy v Titans. Chiefa si zahraje bývalý Bond Timothy Dalton, Robotmana uvadající hvězda Brendan Fraser a Negative Mana Matt Dillon. Jediným pojítkem mezi oběma seriály zůstává herečka April Bowlbly, jež si v Doom Patrol zopakuje Elastio-Girl. Vedle samotného týmu uvidíme v Doom Patrol i hrdinu Cyborga, kterého si můžete pamatovat z filmu Justice League. Nový seriál by se měl zaměřit primárně na operace ikonického týmu, měli bychom se ale dočkat i několika pohledů na originy jednotlivých postav. V srpnu na oba dva seriály naváže ještě bojovnice Stargirl, slavná hrdinka a členka Justice Society of America.

Titans recenze

První série Titans se veskrze povedla a vydařilo se jí představit slavné postavy v novém, poněkud drsnějším hávu. Vcelku si držela atmosféru a víceméně jí uškodil jen závěr, ve kterém bylo poznat značné zmatení, které seriál potkalo kvůli zkrácení o dvě epizody. Nejlepší herecký výkon bezpochyby podal Brenton Thwaites, který má před sebou určitě zářnou kariéru.

Titans online / titulky

Seriál Titans je online na českém Netflixu. České titulky překládá Edna.loading…