Eve Myles by se do Torchwoodu ráda vrátila

Eve Myles by se do Torchwoodu ráda vrátila

31.1.2015 12:00


Před týdnem jsme vás informovali o chystaných rádiových hrách s tématikou seriálu Torchwood, které opět vynesly na přetřes možnost návratu samotného seriálu, za který nyní vedle Johna Barrowmana lobuje i Eve Myles, představitelka seriálové Gwen Cooper.


Zpráva o nových audio příbězích ze světa Torchwoodu vyvolala menší pozdvižení. Ani ne tak kvůli onomu rádiovému projektu samotnému, jako spíš kvůli tomu, že s touto novou pozorností by se Torchwood mohl konečně vrátit i do televize.

John Barrowman, představitel kapitána Jacka Harknesse, se při této příležitosti už poněkolikáté nechal slyšet, že přestože je aktuálně plně zaneprázdněný svou rolí v americkém seriálu Arrow, na Torchwood by si čas určitě rád udělal. A dnes už navíc není sám.


Stejné nadšení totiž nově vyjádřila i šestatřicetiletá velšská herečka Eve Myles, představitelka seriálové Gwen Cooper, kterou můžeme aktuálně vidět v druhé řadě britského seriálu Broadchurch. Myles pro server RadioTimes konkrétně uvedla následující:

Torchwood je rozhodně projekt, který jen tak nezmizí. Nevysílal se v podstatě už čtyři roky, ale mezi fanoušky pořád rezonuje. Kdybych měla to štěstí, že by mi Russell T Davies poslal scénář, hned bych po tom skočila. A který herec taky ne?

A to je právě ona hlavní otázka. S oběma předními herci na palubě totiž závisí jen na tom, co by případnému návratu Torchwoodu na obrazovky řekla stanice BBC a především tvůrce Torchwoodu Russell T Davies. Ten by se sice měl podílet na daných rádiových hrách, je ale otázka, kolik času a energie by měl do možného návratu samotného seriálu. Daviesovi totiž minulý týden na stanici Channel 4 začal jeho vlastní nový seriál Cucumber. Že by tedy v dohledné době měl čas i na Torchwood není tak úplně pravděpodobné. Na druhou stranu vydrželi jsme to čtyři roky, tak klidně ještě chvíli počkáme.

FOTO: BBC.co.uk


Jít na Torchwood | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!