Blinky

Blinky

Kelsey Grammer Sezóny 3 2016 - 2018


Jimův trollí mentor.

Blinkous Galadrigal je Jimův mentor a přítel. Často jej Jim bere i jako svého otce, jelikož ten jej opustil. V Jimovi vidí Blinky potenciál, i když ho v něm nikdo jiný nevidí, a proto udělá vše proto, aby Jim uspěl ve svých cílech.

Trénoval i předchozího Lovce trollů, ale ten bohužel zemřel hned při prvním boji. Tento troll vytváří také vlastní konspirační teorie, čímž někdy způsobuje mezi ostatními paniku. Ostatní jej tak často považují za neseriózního a trochu paranoidního trolla.

Blinky má bratra jménem Dictatious, který mu pomáhal s kouzly. V bitvě o Killaheadský most se však jeho bratr připojil ke Gumm-Gummům, ale to Blinky nevěděl, takže žil v domnění, že v bitvě zemřel.

Tento troll je modrý, má devět očí a čtyři ruce. Je velice učený a vyzná se v trollých tradicích, magii a historii. Je to celkem podivín, ale vyklubal se z něj skvělý učitel a přítel a rád se vždy přiučí něco nového. Protože je tak vzdělaný, může se někdy zdát, že je nabubřelý, ale vždy svoje poznámky myslí dobře.

Pro ty, na kterých mu záleží, by udělal Blinky všechno. Jima inspiruje, aby přijal svou novou roli jako Lovec trollů a je víc otevřený novým věcem na rozdíl od ostatních trollů. Jeho blízkým přítelem je velký troll jménem AAARRRGGHH!!!.

Foto: DreamWorks
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!