Kdo nahradí Alana Balla?

Kdo nahradí Alana Balla?

8.6.2012 15:38


Jak jsme psali již na konci února, Alan Ball ohlásil svůj odchod ze seriálu. 6 série, pokud bude, jakože se všeobecně věří, že bude, tak bude vznikat pod taktovkou někoho jiného. Kdo to bude zjistíte uvnitř článku.


Alan Ball, jakožto výkonný producent a duchovní otec seriálu předává své žezlo dál. Už si také vybral následovníka. Zatímco Ball se bude věnovat novým seriálům Banshee pro Cinemax a Witchia pro HBO, převezme velení doteď spoluvýkonný producent 4. série True Blood Mark Hudis. Ten je už ostříleným hráčem, na svém kontě má například druhou a třetí sérii Nurse Jackie, také stál za úspěšnou That 70´s Show a s Ballem už společně mají za sebou seriál z devadesátých let Cybill. Hudis také napsal scénáře pro epizody 5×02 Authority Always Win a 5×03 Somebody That I Used to Know, z jeho pera pochází i loňské 4×05 Me and the Devil a 4×11 Soul of Fire (obě epizody mají zde na webu mimochodem více jak 90% hodnocení).

Doufejme tedy, že Alan Ball předal svou práci nejvhodnějšímu člověku a že i další řady, pakliže vzniknou – Hudis by měl podepsat dvouletou spolupráci s HBO – budou v těch nejlepších rukou.


Jít na True Blood | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!