Soutěž o 3 e-booky

Soutěž o 3 e-booky

3.9.2012 0:04


Kdyby měla pátá série o epizodu víc, touto dobou byste nejspíše zde na webu netrpělivě čekali na české titulky. Protože však finále bylo již minulý týden, nebude tomu tak. Alespoň pro teď jsme si ale nachystali něco jiného – a to vám jistě také udělá radost.


Edna.cz společně s nakladatelstvím BARONET a serverem PALMKNIHY.CZ pro vás na tento týden uspořádala krátkou vědomostní soutěž o zajímavé ceny (nejen) pro knihomoly.

Jak jistě víte, včera jsme zde na stránkách uvedli do provozu sekci Knihy, která se zabývá původní knižní předlohou, podle níž seriál vznikal. V této sekci se dozvíte plno informací o celé sáze Charlaine Harrisové, takže pokud se nemůžete dočkat 6. série, můžete začít číst. A my vás do toho třeba trošku pošťouchneme.


Oč tedy hrajeme? Hrajeme o 3 e-booky povídkového souboru Dotek mrtvých. Tato kniha nepatří chronologicky do knižní série, takže jejím přečtením se nemusíte bát, že začnete někde uprostřed celého příběhu, ale právě její povídkovost by vás mohla navnadit k tomu, abyste si kompletní příběhy začali číst hezky od začátku. Více o této knize se dozvíte na stránkách Baronet.cz, ale také na Palmknihách.

Jaké jsou podmínky? Stačí se v období od pondělí 3.9. do neděle 9.9.2012 zúčastnit TÉTO SOUTĚŽE a v pondělí 10.9. si pak jen na našich stránkách zjistit, zda jste měli štěstí a byli jste vylosováni jako výherci. Samozřejmě musíte na všechny otázky odpovědět jak jinak, než správně ;-)

Jak obdržíte výhru? Je to snadné. Jakmile budete vylosováni, pošlete nám vaši e-mailovou adresu, kterou my následně zašleme na server Palmknihy.cz – od nich vám přijde e-mail s dalšími instrukcemi.

A co potom? Potom se do knihy začtete a… zbytek už je na vás :) My tedy přejeme hodně štěstí, ať vám žehná Godric a ať výhra doputuje třeba právě k vám!


Jít na True Blood | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!