Dočkáme se čtvrté řady seriálu Twin Peaks?

Dočkáme se čtvrté řady seriálu Twin Peaks?

10.9.2017 21:32


Třetí série Twin Peaks pomalu skončila, byla to série plná nečekaných zvratů a zanechává za sebou spoustu otázek. Jak bude příběh po zakončení série pokračovat, tedy jestli vůbec pokračovat bude?


Bude známý příběh agenta Dalea Coopera po třetí sérii nadále pokračovat? Předpoklady k tomu opravdu má, avšak oficiálního potvrzení čtvrté řady nám zatím televizní stanice Showtime nesdělila. Je tedy možné, že třetí série a tedy i poslední epizoda seriál navždy zapečetí a bude zakončením příběhu z městečka. Nasvědčuje tomu také fakt, že otevřené konce jsou specialitou režiséra Twin Peaks Davida Lynche.

„Vždycky jsme zamýšleli natočit pouze jednu sérii, z naší strany o tom nebyly žádné spekulace ani dohady, ty vznikaly pouze ze strany fanoušků.“ uvedl pro internetový magazín Deadline Hollywood ředitel stanice Showtime David Nevins.


Jedním z důvodů pro nevytvoření další série může být například malá sledovanost, která při premiérovém vysílání průměrně převyšuje něco málo přes 300 000 zhlédnutí. Ředitel Nevins ale prohlásil, že seriál má úspěch, když se vezme v potaz i nadprůměrná sledovanost repríz jednotlivých epizod.

Co tedy může změnit Nevinsův a Lynchův názor? Nátlak ze strany fanoušků nejspíš ne. Je tedy velmi pravděpodobné, že čtvrté série temného seriálu se nedočkáme.


Jít na Twin Peaks | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!