Fotky ze zákulisí Twin Peaks a úryvek z připravované knihy

Fotky ze zákulisí Twin Peaks a úryvek z připravované knihy

7.6.2016 14:26


Natáčení třetí série je konečně u konce a my vám přinášíme několik fotek ze zákulisí. V článku najdete i snímky z utajeného večírku v Hollywoodu.


Televizní stanice Showtime stále žádnou novou upoutávku nezveřejnila, ale díky sociálním sítím můžeme nahlédnout alespoň do zákulisí. Po dlouhé době můžeme vidět pospolu třeba Kyla MacLachlana a Davida Lynche. Snímek, kde je s nimi i Kylova žena Desiree Gruber, byl pořízen v Paříži a údajně se ve Francii mělo i natáčet. Prohlédnout si můžete i upomínkové předměty pro herce a štáb – hrníček, podtácek a kávu s názvem Černý vigvam.

Jak jsme již dříve informovali, v říjnu fanoušky Twin Peaks navíc čeká i kniha, u které nyní došlo ke změně názvu. Nový název zní The Secret History of Twin Peaks. Zda vyjde kniha i u nás, je stále nejisté. My vám však přinášíme překlad úryvku, kde promlouvá všem dobře známá Dáma s polenem. Předčítá autor Mark Frost.


Thumbnail Play icon

Mark Frost předčítá ze své připravované knihy The Secret History of Twin Peaks

"Drží své poleno a rozhlíží se. Hledá čas, než promluví. A říká: Tohle je teď. A stejný okamžik již nenastane.

Modrá obloha, chladný vzduch a zelené, zelené lesy. Hory, jezera a říčky. Vítr. Voda. Země. Vzduch a oheň. Červená, žlutá, purpurová a bílá. Pocházíme z elementu, a k tomu se i vracíme. Nastala změna, ale nic není ztraceno.

Nemůžeme spatřit mnoho věcí. Například vzduch. Většinu času. Ale vědomí, že další nádech bude následovat ten poslední bez nezdaru, je projevem víry, nebo ne?

Temné časy vždy přijdou tak, jako noc následuje den. Temné časy nás prověří. Každého a všechny. Věř a nechvěj se před tváří neznáma. Nebude to neznámem nadlouho. Robert to ví… stejně tak, že zanedlouho budeme spokojeni.

Zdroj fotografií: Twitter


Jít na Twin Peaks | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře