Nová upoutávka na Twin Peaks odhaluje nynější podobu původních lokalit

Nová upoutávka na Twin Peaks odhaluje nynější podobu původních lokalit

28.4.2017 20:58


Jste zvědaví, jak se změnilo Twin Peaks během 25 let, které uplynuly? A změnilo se vůbec?


Nová upoutávka obsahuje záběry na několik dobře známých lokalit. Ten první sleduje do červena laděnou místnost, která je součástí Bílého a Černého vigvamu. Jedno je tedy jisté, děj se bude kolem tohoto magického místa opět točit.

Policejní stanice vypadá téměř k nerozeznání od té původní. Dobrou zprávou je, že se v ní opět budeme vídat se známými tvářemi. Uvidíme policistu Andyho, zástupce šerifa Hawka a sekretářku Lucy. Nového šerifa ztvární herec Robert Forster, který by měl vystupovat jako bratr Harryho Trumana.


Jak napovídá odraz v kaluži, podíváme se i do dobře známého motorestu Bang Bang Bar. Měli bychom být opět svědky pěveckého vystoupení Julee Cruise, která je na oficiálním seznamu herců. Nabízí se i vystoupení americké zpěvačky Chrysty Bell. I restaurace Double R diner vypadá na první pohled identicky. Trochu zvláštně však působí před ní zaparkované nové modely vozidel. Obsluhovat bude opět Shelly Johnson a Norma Jennings.

V nové sérii opět zavítáme i do parku pro karavany a mobilní domky, kde zmizel ve filmu Twin Peaks: Fire walk with me agent Chester Desmond. Předmětem jeho šetření byla vražda Teresy Banks.

Ale možná nejzajímavější moment se naskytuje před samotným koncem. Vidíme noční záběr na dům Laury Palmerové. Velice diskutabilní však je, jak budou postavy, které jsou po smrti, do děje zapojeny, protože u režiséra, jakým je David Lynch, člověk nikdy neví. „Je to budoucnost nebo minulost?“ Vzpomeňte na řečnickou otázku, kterou položil trpaslík ve vigvamu.

Thumbnail Play icon

Jít na Twin Peaks | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!