Under the Dome na CBS končí

Under the Dome na CBS končí

1.9.2015 7:58


Dnešním ránem internet zaplavila nemilá zpráva pro všechny fanoušky seriálu Under the Dome. Stanice CBS se ho rozhodla pro čtvrtou sezónu neobnovit a seriál tak končí.


Několikrát jsem během řady upozorňovali na nízkou sledovanost, která klesala díl od dílu. Poslední epizody se sice trošku zvedly, ale bohužel ne natolik, aby stanice CBS rozhodla ve prospěch čtvrté řady.

Do konce třetí řady zbývají pouze dvě epizody a budou to tedy následně i poslední dvě epizody seriálu. Existuje samozřejmě šance, že seriál odkoupí jiná stanice (např. Netflix), ale toto řešení je u Under the Dome velice nepravděpodobné. S oznámením o zrušení seriálu přišla také informace, že některá z hlavních postav ve finále seriálu zemře. Tvůrci nicméně plánovali veliký zvrat na konci série, všechny dějové linky by ale s finálovou epizodou měly být uzavřeny a seriál neskončí otevřeným koncem.


Jste smutní, že zrušili Under the Dome a neobnovili ho pro čtvrtou řadu, nebo si naopak myslíte, že seriál ztratil dech a je čas ho ukončit?


Jít na Under the Dome | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!