Titulky k první epizodě druhé série jsou hotové!

Titulky k první epizodě druhé série jsou hotové!

10.8.2014 17:00
TheDarkKnight


Titulky k první epizodě druhé série konspirátorské Utopie jsou hotové, přeložil je pro vás @JfH a vy je můžete již nyní stahovat v profilu epizody. Po zhlédnutí nezapomeňte ohodnotit epizodu, seriál anebo se o svoje názory podělit na našem fóru. Uvnitř článku naleznete podrobnější informace k epizodě.


Popis epizody

Jak začal projekt Janus, který měl mít za úkol zachránit lidstvo? Seriál se vrací do roku 1979 „zimy nespokojenosti“, kdy vše začalo.

Recenze

S první epizodou se podíváme do historie, na samotný počátek toho, co vedlo k událostem první série a tvůrci nás rozhodně nebudou šetřit.


Utopia je velice výrazná a lehce zapamatovatelná díky svému neobyčejnému vizuálu, který velice dobře používá výrazné a syté barvy, především pak tu žlutou. V druhé sérii se navíc tvůrci snaží dohnat nedokonalosti té první, a tak si více hrají se světlem, což má za výsledek tak neuvěřitelný obraz, že máte každou vteřinu chuť zastavit přehrávání a jen se kochat.

Ale neuděláte to díky skvělému scénáři. Najdou se zde sice jistá místa, která zpomalují tempo seriálu, jsou téměř nepodstatná a dala by se považovat za jakousi výplň, aby stopáž vyšla na celou hodinu. Na ty ale při sledování seriálu nemyslíte, protože jste celou dobu oněmělí nejen ze skvělého vizuálu, ale především z neobyčejných scén, zejména těch s králíkem nebo nebo z blázince. A aby toho nebylo málo, všechno to doprovází hudba, která vám ještě dlouho po zhlédnutí seriálu zní v uších.

Utopial je zkrátka umělecké dílo, se který by Dennis Kelly (tvůrce, scénárista a výkonný producent seriálu) měl jezdit po výstavách.

Trailer k první epizodě

Thumbnail Play icon

Galerie


Jít na Utopia | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře