S01E02: Night of the Comet

S01E02: Night of the Comet

CZ 17.9.2009 3 780 000 43 minut


Jenna má schůzku s třídním učitelem Jeremyho a Jeremy jde mezitím navštívit Vicki do nemocnice. Matt vypráví Eleně, co Vicki říkala, že ji kouslo. Byl to upír. Stefan to slyší, a tak se za ní vydává do nemocnice. Profesor Tanner informuje Jenu o Jeremyových zameškaných hodinách a o tom, že je pravděpodobně pod vlivem drog. Stefan použije na Vicki svou schopnost přesvědčování, aby si myslela že ji napadlo zvíře, ale v nemocnici ho zahlídne Matt. Kamarádky přesvědčují Elenu, aby se nebála být šťastná, a tak se vydává domů za Stefanem, ale místo toho narazí na Damona, který jí poví o Katherin. Když se doma objeví Stefan, je naštvaný, a tak Elena odejde. Jenna se Jeremymu snaží domluvit, ale ten nic nebere vážně.

Základní info:

Režie: Marcos Siega
Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Chris William Martin (Zachary Salvatore), Benjamin Ayres (William Tanner), Peyton Lee (chlap), Beth Keener (dívka), … 

Trailer ke druhé epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • inkfarkt
    inkfarkt 18.5.2017 | 20:03:35

    ahoj, jak se můžu podívat na celý film, děkuji.


The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)