S01E03: Friday Night Bites

S01E03: Friday Night Bites

CZ 24.9.2009 3 810 000 43 minut


Caroline se probouzí vedle Damona s kousancem na krku, chce utéct, ale Damon ji zastaví. Bonnie kvůli svému vidění radí Eleně, aby se Stefanem na nic nespěchala. Vicki zve Jeremyho na koncert, ale ten je pořád naštvaný, a tak odmítne. Elena pozve Stefana a Bonnie k sobě na večeři, aby se lépe poznali. Caroline s Damonem přijíždí na trénink roztleskávaček a Elena si uvědomí, že už ji roztleskávání nebaví tolik, co dřív a tak raději skončí. Stefan zvažuje, zda se přidá k fotbalovému týmu, i když z toho Matt ani Tyler nejsou nadšení, a tak se mu to Tyler rozhodne co nejvíc znepříjemnit. Bonnie si během večeře, na které se znenadání objeví Damon s Caroline, oblíbí Stefana. I když se to Stefanovi nelíbí, pozve Elena Damona dovnitř. Mezi Tylerem a Jeremym to začíná silně skřípat.

Základní info:

Režie: John Dahl
Scénář: Barbie Kligman, Bryan M. Holdman
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Benjamin Ayres (William Tanner), Chris Thomas Hayes (student), … 

Trailer ke třetí epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)