S02E04: Memory Lane

S02E04: Memory Lane

CZ 1.10.2010 3 180 000 43 minut


Stefan má podivný sen o Katherine, plese a Damonovi s Elenou. Když se probere, leží v klidu doma v posteli se svou drahou polovičkou, do chvíle než si uvědomí, že se jedná o Katherine, která se mu lehce dostala do hlavy. Stefan se snaží odhalit její pravý důvod, proč se vrátila do Mystic Falls, ale Katherine trvá na tom, že jí jde pouze o Stefana. Tyler chce od Masona vědět, jak se proměnil ve vlka, ale ten s ním o tom nechce mluvit. Katherine se Stefanovi zmíní o vlkodlacích, tedy o Lockwoodových, kteří stáli za vyhlazení upírů ve městě v roce 1864. Stefan se přizná, že mu na Katherine pořád záleží, ale jen proto, aby ji mohl oslabit sporýšem a zamknout ve sklepě. Katherine mu tedy poví o dohodě, kterou s Lockwoodem uzavřela, aby unikla, a co se skutečně stalo onehdy na plese. To že se do ni Stefan zamiloval mnohem dřív, než použila nátlak. Jenna pořádá grilování pro Masona, čehož využijí Alaric s Damonem, který doslova srší narážkami na vlky a psy, aby ověřili svou vlkodlačí teorii. Elena zatím tráví čas s Caroline, která se snaží ukázat na slabá místa v jejím vztahu se Stefanem.

Základní info:

Režie: Rob Hardy
Scénář: Caroline Dries
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Sara Canning (Jenna Sommers), Candice King (Caroline Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Taylor Kinney (Mason Lockwood), Simon Miller (George Lockwood), Evan Gamble (Henry), Brad James (řidič), … 

Trailer ke čtvrté epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)