S02E20: The Last Day

S02E20: The Last Day

CZ 29.4.2011 2 569 000 43 minut


Damon je ochoten zajít až do krajností, aby zabránil Eleně stát se obětí v Klausově plánu zlomit kletbu. Damonova akce ho postaví do velkého rozporu se Stefanem a napětí, které začalo mezi bratry vřít kvůli jejich rozdílným názorům na to, jak pomoci zachránit Elenin život se vystupňuje do konfliktu. Tyler se vrací do Mystic Falls, když obdrží znepokojující telefonát. S úplňkem, který značí příchod rituálu, Stefan a Elena stráví romantický den spolu – se strachem, že to může být jejich poslední.

Základní info:

Režie: J. Miller Tobin
Scénář: Andrew Chambliss, Brian Young
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michaela McManus (Jules), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Lisa Tucker (Greta Martin), Gino Anthony Pesi (Maddox), Susan Walters (Carol Lockwood), … 

Trailer ke dvacáté epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Sherifka
    Sherifka 29.5.2011 | 21:12:20

    zajímavý, napínavý, budu netrpělivě čeket nový díly.


The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)