S03E14: Dangerous Liaisons

S03E14: Dangerous Liaisons

CZ 9.2.2012 3 080 000 43 minut


Elena je překvapená, když obdrží pozvánku na oficiální bál, a když Damon a Stefan uslyší, že slavnost pořádá Klaus ve svém nově zrenovovaném sídle, oba trvají, že půjdou s ní. I Caroline a Matt obdrží od nečekaných obdivovatelů pozvánku na ples. Na vytříbené oslavě, se Elena doví o děsivém plánu, který může vést k mnohým úmrtím, a tak se musí rozhodnout, komu s touto novou informací může věřit. Caroline objeví Klausovu stránku, kterou by nikdo nečekal, že má. Nakonec, po večeru plného násilí a zmařených nadějí, Damon objeví novou cestu, jak se s tím vypořádat.

Základní info:

Režie: Chris Grismer
Scénář: Caroline Dries
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Zach Roerig (Matthew Donovan), Candice King (Caroline Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Alice Evans (Esther Mikaelson), Nathaniel Buzolic (Kol Mikaelson), Susan Walters (Carol Lockwood), Casper Zafer (Finn Mikaelson), … 

Trailer ke čtrnácté epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


 • Thirsty
  Thirsty 1.10.2012 | 19:47:20

  Hudba…Tanec…Vá­šeň…Napětí…Ak­ce…tomuhle dílu snad nelze odolat…

 • Brody
  Brody 11.2.2012 | 21:36:55

  tenhle díl byl opravdu bombastický

 • Kristn
  Kristn 10.2.2012 | 20:49:39

  super dil ;)


The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)