S03E16: 1912

S03E16: 1912

CZ 15.3.2012 2 640 000 42 minut


Vraždy v současném Mystic Falls připomenou Damonovi podobné vraždící řádění před stoletím. Ve flashbacích do roku 1912, Damon vzpomíná na krásnou upírku, Sage, která mu ukázala nový způsob jeho existence. Šerifka Forbesová varuje Damona, aby se nepletl do jejího vyšetřování, ale Damon je přesvědčený, že jde šerifka po špatném podezřelém. Elena a Matt se uchýlí k vloupání, aby dokázali, že je doktorka Fellová vražedkyně. Z důvodu známých jen jí, se Rebekah začne zajímat o umístění nejstarší městské památky. Nakonec Elena dojde k novému porozumění její životní cesty, která jí zavedla tam kde je a Damon se svěří se svou emocionální zpovědí Stefanovi.

Základní info:

Režie: John Behring
Scénář: Julie Plec, Elisabeth R. Finch
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Zach Roerig (Matthew Donovan), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Torrey DeVitto (Meredith Fell), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Cassidy Freeman (Sage), Susan Walters (Carol Lockwood), Hannah Fierman (Marianna Lockwood), Lindsey Garrett (Samantha Gilbert), Lee Spencer (Gerald Forbes), Marcus Hester (Zachariah Salvatore), … 

Trailer k šestnácté epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Garia
    Garia 18.3.2012 | 22:46:04

    pro mě jeden z těch trošku slabších dílů,ačkoli měl bezpochyby svoje silnější chvilky.. ty s Damonem :D

  • thera
    thera 16.3.2012 | 19:52:27

    Damon perlil, závěr wow, ale jinak takový standard


The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)