S04E17: Because of the Night

S04E17: Because of the Night

CZ 21.3.2013 2 650 000 41 minut


Když si uvědomí, že Elena potřebuje nějaký čas mimo Mystic Falls, vezme ji Damon do New York City, kde v letech 1970 žil a pařil. Když se i Rebekah ukáže v New Yorku, je překvapena Eleniným tajným plánem. Flashbacky odhalí Damonův požitkářský život v undergroundovém klubu a komplikované shledání s Lexi. Mezitím, se Caroline a Stefan snaží přesvědčit Klause, že by bylo v jeho nejlepším zájmu, pomoct jim vystopovat Silase, a Bonnie se snaží udržet reality a udělat správnou věc.

Základní info:

Režie: Garreth Stover
Scénář: Brian Young, Charlie Charbonneau
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Arielle Kebbel (Alexia Branson), Cynthia Addai-Robinson (Aja), David Alpay (Atticus Shane), Rick Worthy (Rudy Hopkins), Aaron Jay Rome (Will), Holly Lynch (dívka), Judson Blane (muž), … 

Trailer k sedmnácté epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


 • mynonka
  mynonka 22.3.2013 | 14:27:10

  Poslední dobou mě to z nějakého důvodu nebaví…škoda…:(

 • lenulka73
  lenulka73 22.3.2013 | 12:52:21

  Fakt povedená epizoda.

 • elenaadamon
  elenaadamon 22.3.2013 | 8:39:56

  Skvělá epizoda ♥$♥


The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)