S04E19: Pictures Of You

S04E19: Pictures Of You

CZ 18.4.2013 2 140 000 43 minut


Po rozhodnutí, které Klaus rozzuří, navrhne Elijah Rebece doslova život měnící výzvu. Caroline zjišťuje, že její pečlivě stanovené plány na perfektní maturitní ples jsou narušené Elenou, takže se obrátí na pomoc k pobavenému Klausovi. Odhodlaní dostat se k Eleně, Damon a Stefan se oba účastní plesu, ale večer se začne vymykat z rukou navzdory jejich snažení. Když se Elena nečekaně začne kolem sebe ohánět, Matt se obrátí k Rebece pro pomoc. Konečně Bonnie učiní děsivý objev a Klaus obdrží zprávu, která může změnit vše.

Základní info:

Režie: J. Miller Tobin
Scénář: Neil Reynolds & Caroline Dries
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Kat Graham (Bonnie Bennett), Zach Roerig (Matthew Donovan), Candice King (Caroline Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Grace Phipps (April Young), … 

Trailer k devatenácté epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • Venda5N
    Venda5N 8.4.2018 | 19:50:22

    Dívám se na celý seriál znova a Bonie mi leze neskonale na nervy už od začátku,ale to co předvádí posledních pár dílů… Bože!! Elena jí to na plese řekla přesně: „Jsi ujetá zmanipulovaná káča.“ :-D Jo přesný! (y)

  • Klea1
    Klea1 21.4.2013 | 15:54:47

    Klaroline <3


The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)