S04E21: She's Come Undone

S04E21: She's Come Undone

CZ 2.5.2013 2 170 000 42 minut


Damon a Stefan se pokouší o nový a brutální přístup, aby vyprovokovali Elenu, aby opět zapnula svou lidskost a Caroline je nešťastná, když se její pokus zasáhnout obrátí proti ní. Když Elena přijde na to, jak bratry Salvatory přelstít, zavolají na pomoc nečekaný zdroj. Matt dá Rebece nevyžádanou radu ohledně jejích životní rozhodnutí, a tak se mu na oplátku pokusí pomoct. Caroline má matoucí a nebezpečné střetnutí s Klausem a Katherine pojímá podezření, když ji Bonnie předloží nabídku, ze které by těžily obě.

Základní info:

Režie: Darnell Martin
Scénář: Michael Narducci, Rebecca Sonnenshine
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Zach Roerig (Matthew Donovan), Candice King (Caroline Forbes), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), … 

Trailer k jednadvacáté epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • KETS
    KETS 4.5.2013 | 18:19:41

    tenhle díl se mi moc líbil i když sem trochu zmatená...........


The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)