S05E01: I Know What You Did Last Summer

S05E01: I Know What You Did Last Summer

CZ 3.10.2012 2 590 000 43 minut


Po strávení léta, které si užívala ve svém vášnivém vztahu s Damonem a ujišťováním, že se Jeremy přizpůsobil po svém zmrtvýchvstání, je Elena nadšená, když se stěhuje na kolej nedaleko Whitmore College spolu se svou spolubydlící, Caroline. Neboť stále věřily, že Bonnie celé léto procestovala a brzy se k nim připojí, tak jsou překvapené, když se objeví studentka jménem Megan a sdělí jim, že s se s nimi bude dělit o pokoj. Katherine se nečekaně objeví v domě Salvatorů a žadoní Damona, aby jí pomohl, když je teď člověkem, a tak zranitelná vůči jejím nepřátelům. Matt a Rebekah se vrací do Mystic Falls poté, co prožili divoké léto v Evropě, kde potkali záhadnou krásku jménem Nadia. Elena nemůže setřást svůj pocit, že je se Stefanem něco špatně a Silas se objeví na městském náměstí během oslav konce léta.

Základní info:

Režie: Lance Anderson
Scénář: Caroline Dries
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Paul Wesley (Silas), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Olga Fonda (Nadia Petrova), Rick Worthy (Rudy Hopkins), Hayley Kiyoko (Megan King), Kendrick Sampson (Jesse), Sabrina Mayfield (Diane Freeman), … 

Trailer k první epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


 • tom99
  tom99 13.9.2014 | 20:55:47

  Celkem v pohodě epizoda, která dokáže i místy dostat. Jinak, lidi, co čekat lepšího po čtyřech řadách? :-)

 • mynonka
  mynonka 5.10.2013 | 11:52:09

  Přestaňte pořád zabíjet Jerremyho…kdo se na to má koukat…

 • Petrus4
  Petrus4 5.10.2013 | 9:09:57

  Nejlepší epizoda

 • phoebess
  phoebess 4.10.2013 | 22:18:09

  zdálo se mi tam rozjetých milion zápletek, aby to zas neposrali…


The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)