S05E02: True Lies

S05E02: True Lies

CZ 10.10.2013 2 140 000 43 minut


Aniž by Eleně prozradil, že se Stefan ztratil, obrátí se Damon s prosbou o pomoc najít svého bratra na šerifku Forbesovou. Elena a Caroline se snaží odhalit, kdo zakrývá stopy po vraždách v kampusu a spolužák z Whitmoru jménem Jesse poskytne Eleně zajímavé informace o profesoru Wesi Maxfieldovi. Mezitím se Jeremy potýká s problémy, jak se vrátit ke svému starému životu, když je stále jediný, kdo dokáže vidět a mluvit s Bonnie, ale nedokáže ji přemluvit, že je správný čas říct ostatním o tom, že obětovala svůj život pro jeho. Když zjistí, že Silas pátrá po Katherine, požádá Damon Matta a Jerremyho aby ji drželi mimo dohled, ale celá situace se rychle vymkne kontrole. Nakonec Nadia použije násilí, aby dosáhla svého vlastního zájmu.

Základní info:

Režie: Joshua Butler
Scénář: Brian Young
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Paul Wesley (Silas), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Olga Fonda (Nadia Petrova), Rick Cosnett (Wesley Maxfield), Kendrick Sampson (Jesse), Hans Obma (Gregor), Ammie Leonards (žena), … 

Trailer ke druhé epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


  • tom99
    tom99 15.9.2014 | 22:43:22

    Už to není jako kdysi, ale stále to ještě jde. Třeba taková scéna s Mattem a Bonnie byla fajn, stejně tak jako dozvědět se, jak to vlastně funguje na Druhé straně…

  • Maya94
    Maya94 11.10.2013 | 19:39:18

    Uaaa :-) Tato série mě opravdu dostává :-) … poslední scéna Delena <3


The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)