S05E04: For Whom The Bell Tolls

S05E04: For Whom The Bell Tolls

CZ 24.10.2013 2 630 000 43 minut


Zatímco Mystic Falls pořádá svůj tradiční Pamětní den, aby uctili své mrtví, snaží se Damon a Elena pomoct Stefanovi během jeho těžkého období – úkol, který skončí Elenou na své vlastní emocionální cestě. Ustaraný Matt se snaží zjistit důvod jeho záhadných výpadků a Caroline se snaží lépe poznat Jesseho. Jeremy učiní překvapivou zpověď, která silně otřese Damonem. Nakonec, doktor Maxfield dá do pohybu svůj plán, který změní vše.

Základní info:

Režie: Michael Allowitz
Scénář: Brett Matthews, Elisabeth R. Finch
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Rick Cosnett (Wesley Maxfield), Kendrick Sampson (Jesse), Greg Chandler Maness (šéf), Amanda Powell (servírka), … 

Trailer ke čtvrté epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


 • tom99
  tom99 15.9.2014 | 23:29:36

  Stefanovo objevování sama sebe mě dost bavilo. Dokonce po dlouhé době jsem věřil té romantice a dynamice mezi Stefanem a Elenou. Rozloučení s Bonnie bylo skvělé. Tohle jsou ty staré, dobré Upíří deníky, co znám…

 • Kixxon
  Kixxon 25.10.2013 | 23:02:05

  Konečne :) … začiatok, koniec supeeer :D

 • aisym
  aisym 25.10.2013 | 20:23:53

  konečně díl, který mi přišel stejně dobrý jako ty v minulých řadách :)


The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)