S05E10: Fifty Shades of Grayson

S05E10: Fifty Shades of Grayson

CZ 12.12.2013 2 440 000 43 minut


Damon si uvědomí, že je Elena v nebezpečí a zaúkoluje Stefana, aby mu pomohl ji najít. Bratři poctí svou návštěvou Aarona a Damon šokuje Stefana, když odhalí svoje znalosti o Aaronově rodině. Při pokusu Damona zastavit, vypustí dr. Wes svou tajnou zbraň, čímž přinutí Damona, aby čelil části své minulosti, o které si myslel, že je nadobro pryč, stejně jako následky jeho plánu na pomstu. Mezitím je Elena zděšena zpovědí dr. Wese ohledně temné historii Whitmore College a jeho konečným plánem. Nakonec, se zoufalá Katherine obrátí s prosbou o pomoc na Matta, dokud si neuvědomí, že Nadia může být ta, která její problém vyřeší.

Základní info:

Režie: Kellie Cyrus
Scénář: Caroline Dries
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Zach Roerig (Matthew Donovan), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Olga Fonda (Nadia Petrova), Rick Cosnett (Wesley Maxfield), Shaun Sipos (Aaron Whitmore), Judd Lormand (Joseph), Kayla Madison (mladá Elena Gilbert), Jason MacDonald (Grayson Gilbert), … 

Trailer k desáté epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


 • tom99
  tom99 20.9.2014 | 19:31:57

  Celkově to odsejpalo, děj se posouvá dopředu, bylo poodhaleno zase něco víc o Eleně otci – navíc vše do sebe zapadá. Katherine rozhodně nenudí ani po pěti sériích, naopak :-) Vůbec nevadí, že nedostává moc prostoru Bonnie, Jeremy, Tyler. Lze se bez nich obejít :-)

 • JeremyFall
  JeremyFall 15.12.2013 | 17:04:39

  Pripada mi, ze kdyz se v 5ty serii zacne rozjizdet nejaka dejova linka, tak se hned vyresi. Chybi mi nejaky ucelenejsi dej v 5ty serce a jsem zvedavej cim nax chteji deniky prekvapit po vanocni pauze.

 • ksandinka
  ksandinka 13.12.2013 | 23:25:56

  Kath a Stefan báječní!

 • Nefrit28
  Nefrit28 13.12.2013 | 14:51:30

  Za Kodaline na konci :-)


The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)