S06E08: Fade Into You

S06E08: Fade Into You

CZ 20.11.2014 1 680 000 43 minut


Caroline a Elena připravují na koleji oslavu a při tom obdrží pár nadějných informací o Gemini covenu. Tyler je ochotný pomoci Liv, která s Lukem odhalila znepokojující informace o jejich čarodějnické linií. Zároveň odhalili hrozivé plány, které s nimi jejich coven má v plánu udělat. Večer se drasticky zvrhne a Jo se ocitá v boji o svůj život. Kai učiní nebezpečný objev, který jej přivede o krok blíže k vysvobození.

Základní info:

Režie: Joshua Butler
Scénář: Nina Fiore, John Herrera
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Penelope Mitchell (Olivia Parker), Chris Brochu (Lucas Parker), Jodi Lyn O'Keefe (Josette Laughlin), Chris Wood (Malachai Parker), Marco James Marquez (Liam Davis), Christopher Cousins (Joshua Parker), Kimberly Leemans (mladá Josette Laughlin), Bella Lotz (mladá Olivia Parker), Corbyn Stone Kennedy (mladý Lucas Parker), … 

Trailer k osmé epizodě:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


 • SalvatoreTom
  SalvatoreTom 3.12.2014 | 13:42:04

  dávám 100% tenhle díl je pro mě zatím nejlepší s těma čarodějama a s bonnie(která v příštím díle bude zase živá) a těším se na kaie touhle sérií by to neměli zabalit(I give 100% this film is for me the best with these witches as bonnie (which in the next episode will again live) and I look forward to this one series Kai would not wrap)

 • Serial.Lover
  Serial.Lover 22.11.2014 | 14:48:00

  Čarodějové a čarodějky už mě nudí. Obzvlášť Liv, na tu už se ani nemůžu dívat.. A Liama bych vytrhla taky. Nic moc díl..

 • tom99
  tom99 22.11.2014 | 11:36:55

  Přesně takhle vypadá dobře fungující dějová linka s čarodějkama. Chvilkami by se mohli „The Originals“ skoro učit :-)

 • papushka
  papushka 21.11.2014 | 23:07:54

  Dějová linka s Kaiem a covenem mě překvapivě baví :)


The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)