S08E07: The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You

S08E07: The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You

CZ 9.12.2016 980 000 43 minut


Stefan se musí potýkat s důsledky interakce s Cadem a je odhodlaný udělat vše proto, aby mu alespoň jedna věc vyšla – Štědrý večer s Caroline. Nicméně když se Damon se Sybil objeví na jejich štědrovečerní večeři, na které je i Alaric, Matt a Peter, tak se věci rychle zvrtnou a obrátí k horšímu. V sérii pohledů do minulosti Stefana, se ho Cade pokusí nalákat svým záhadným jednáním a nechá tak Stefana čelit nepředstavitelnému rozhodnutí.

Základní info:

Režie: Tanya Hamilton
Scénář: Shukree Hassan Tilghman
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Matt Davis (Alaric Saltzman), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Kristen Gutoskie (Seline), Nathalie Kelley (Sybil), Joel Gretsch (Peter Maxwell), Wolé Park: (Cade), Lily Rose Mumford (Josie), Tierney Mumford (Lizzie), … 


Foto: CW

Kvíz k sedménu dílu

Kde se nacházel Stefan o Vánocích v roce 1917?

Trailer k sedmé epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Drahu68
  Drahu68 25.12.2016 | 5:48:06

  Přinesl jsem vám dárek: jednoho z vás zabiju a zabil Sybil … že by?

 • t3rk4
  t3rk4 13.12.2016 | 0:10:41

  Sice byl tenhle díl z těch uspokojivějších (výborná vánoční večere) ale na stovku to není. Seriál už nějakou dobu upadá, čemuž se dá ale jen těžko divit, vzhledem k tomu že běží už osmá sezóna :)

 • Car
  Car 12.12.2016 | 0:50:32

  hou hou :D jako proč ne, pořád lepší než minulý díl, stále nějak podvědomě zvráceně doufám, že i přesto všechno by se ta Seline s Rickem mohla dát dohromady :D, doufám, že jim nakonec pomůže Sybil uzemnit, jelikož pochybuji, že je mrtvá když svoji nesmrtelnost asi sotva ztratí :-) jsem zvědavá kdo ted ale bude dělat Caroline společnost, podle proma na příště to vypadá, že bude oba bratry následovat na svých cestách což by bylo zajímavé :-D, Bon si teď bude žít svůj pohádkový svět a Rick zmizel, Stefík a vyplá lidskost – jasně je to ohraný ale co jiného měl dělat…jen aby se za ten rok vrátil do normálních kolejích, hlavně jak dlouoh ten rok asi tak bude trvat, P.S.: šel z něho vážně strach v té poslední minut, Paul je prostě skvělý herec :-)

 • Nikypiky92
  Nikypiky92 11.12.2016 | 21:25:30

  Stefan a vypla lidskost? Omg další kdo se bude chovat jako blb? Sybil mi je odporná. Škoda, že nebude k.o. Za mě průměr díl

 • Venda5N
  Venda5N 11.12.2016 | 19:40:32

  Že je Paul dobrej herec jsem věděla,ale že je tak úžasej?? WAU!!! Těch pár vteřin mezi zavřením a otevřením očí…změna maximální… Klobouk dolů (y) Jinak díl pěknej. Hlavně se mi líbila ta část,když Damon Sibile vyrval srdce. Caroline věděla jaký dárek mu dát ;-) A co se posledních pár dílů týče nějakých tady pár komentů že Borenzo jsou trapní a myslí jen na sebe.. CO PROSÍM??? V každém díle jsou pro ostatní nějak nápomocní a v tom minulém kvůli pomoci s dvojčaty doslova trpěli.. tak jako vo co gou?? To že si jak jen můžou užívají že jsou spolu a chtějí z toho vytěžit maximum…nedivím se po tom co mají za sebou :-)

 • Jana13.13
  Jana13.13 11.12.2016 | 14:00:15

  „Uncle Stefan“ awww, jak roztomilé a konečně nějaká scéna Stefana s dvojčátky! :) Bonenzo jsou opravdu taková nová Delena, ale i tak se mi spolu líbí :) Seline mě v tomhle díle překvapila a hlavně s tím, že zná Stefana z dřívějška a že mu pomohla. O Damonovi už ani nevím, co si myslet, chvilkama mám pocit, že je tam navíc, někdy mě zas baví… se Sybil byl hroznej, proto jsem ráda, že jí vyrval srdce, i když jak jistě víme, tak mrtvá nezůstane :/ Že mu řetízek připomněl Elenu bylo pěkné :) Steroline mi jako vždy lámali srdce, Stefan jí fakt tak moc miluje, ach jo… doufám, že se za ten rok dokáže s pomocí Car dostat zpátky na nohy :) A docela mi je Car líto, Stefan pryč, dvojčátka pryč, podle všeho i Bonnie… no bude to mít těžký :/ „Vzpomínka“ na Stelenu byla pěkná vsuvka :)

 • tom99
  tom99 11.12.2016 | 9:35:52

  Z milosti dávám 80 %. Některé díly této řady nejsou špatné, ale seriál bohužel už delší dobu volá po konci. Teď se jen modlit za uspokojivé finále…

 • Upírka007
  Upírka007 11.12.2016 | 9:32:49

  Nebyl to špatný díl :-) Budu se opakovat, ale Bonenzo scény jsou sice krásné, ale pořád jsou zahledění jen do sebe a stojí trochu stranou. Musím se přiznat, že když Damon říkal, že někoho zabije, počítala jsem s tím, že to bude Matt (za to, že zastřelil tu svoji policistku). Steroline tu tentokrát moc nebylo, sirény jsou mi čím dál sympatičtější, dvojčátka jako vždy super. Nevím, co bude s Car :-( (Stefan odejde, Alaric s dětma taky, Bonnie bude v Paříži… no třeba s ní zůstane aspoň Matt) Jo a doufám, že Stefan jako rozparovač bude stát za to!

 • Barbara94
  Barbara94 10.12.2016 | 22:12:43

  Super díl! :) Jak Damon vyrval srdce Sybil? :O a scéna s Elenou paradička :)

 • VampKošilka
  VampKošilka 10.12.2016 | 21:41:37

  Bonnie a Enzo mi fakt začínají děsně vadit, jsou fakt DE hadr. Stefana mi po celou epizodu bylo líto, byl to celkem zajímavý díl, těšila jsem se na víc, ale tak, není to špatné. Nakonec i on vypl lidskost, což se dalo čekat. Opět duchem přítomná Elena, ale tentokrát i u Stefana, bravo, někdo si vzpomněl, že Stelena v seriálu taky něco znamenala. Damon mě ani tolik nesral, vlastně jsem si chvíli říkala, že mu to s tou Sybil i sluší(pak jí vytrhl srdce). Jinak musím dodat, že Seline je fakt hodně sympatická poslední dobou. Ale musím si ještě vypíchnout. Můžou tvůrci za DE symbol použít i něco jiného, než řetízek, který dal Stefan Eleně ještě na střední? Vypadá to hodně uhozeně.

loading…

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kat Graham (Bonnie Bennett), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Nina Dobrev (Elena Gilbert), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Sara Canning (Jenna Sommers)