Možný spin-off o Původních upírech?

Možný spin-off o Původních upírech?

12.1.2013 10:42


Hollywoodreporter zveřejnil zajímavou zprávu ohledně možného nového seriálu, který by byl spin-offem k The Vampire Diaries a točil by se kolem Klause a dalších původních upírů.


Epizoda z pera výkonné producentky Julie Plec, která by se do vysílání měla dostat 25. dubna, by měla zároveň sloužit i jako zadní dvířka k potenciálnímu novému seriálu, který by se zaměřil na Původní upíry, v čele s Klausem. V této epizodě, se totiž Klaus vrací do francouzské části New Orleans, nadpřirozeného místa, které sám před staletími pomohl vybudovat a setkává se zde se svou dřívější ďábelskou chráněnkyní Marcel. Phoebe Tonkin si zde zopakuje roli vlkodlačice Hayley.

Julie Plec dohlíží na spin-off ve spolupráci s Lesliem Morgensteinem z Alloy Entertainment a Ginou Girolamo jako výkonnými producenty.


Ohledně Klausova vývoje řekla Plec TVLine, že „pořád bude velmi komplikovanou postavou. Stejně jako Damon v prvních sériích, když se bude cítit přitlačený ke zdi, ostře se ohradí, a to velmi ničivým způsobem. Je velmi těžké mu to odpustit. A přesto, Klausovo spasení jako postavy je něco, o čem jsme do budoucna hodně mluvili.“

Co si vy myslíte o novém spin-offu? Přivítali byste nový seriál, který by dělal Upířím deníkům společnost? Hlasujte v anketě.


Jít na The Vampire Diaries | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!