Můžou se některé postavy objevit v The Originals?

Můžou se některé postavy objevit v The Originals?

6.4.2017 15:30


Fanoušci The Vampire Diaries si už zvykli, že v seriálu může být smrt pouze dočasná. Zatím není nic jisté, ale podle producentky seriálu Julie Plec jsou tu pořád příběhy, které by stály za to odvyprávět.


„Doufám, že The Originals budou pokračovat, abych tam mohla některé postavy přetáhnout,“ prozradila Julie Plec webu EW. Pokud to však nevyjde, tak je tu ještě jiná možnost. „Mám takovou představu, že bychom tento svět mohli znovu přivést k životu třeba za pět, deset let, nebo až se bude lidem po seriálu stýskat. Pořád je tu The Originals, do jehož světa postavy z The Vampire Diaries můžou hladce zapadnout. Pokud se nám to ale nepovede, zatímco se budou The Originals vysílat, tak si myslím, že by ta druhá možnost mohla jednoho dne nastat.“

Na konci seriálu jsme slyšeli, jak Elena říkala, že prožila dlouhý a šťastný život. „To nám dává asi tak sedmdesát let, které můžeme dovyprávět,“ řekla Plec. A ti z vás, kteří si myslí, že když Stefan zemřel, tak už nebude součástí žádných budoucích příběhů, tak pro ty máme dobrou zprávu. Pokud se naskytne někdy možnost, že by byly vyprávěny další příběhy, tak by Plec našla způsob, jak ho vrátit mezi živé, aby nechybělo ani pověstné bratrské duo.


Foto: CW


Jít na The Vampire Diaries | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!