Titulky k 4. sérii na Edně

Titulky k 4. sérii na Edně

8.10.2012 14:35


Možná si někteří všimli, že jsem přes prázdniny vyvěsila inzerát, zda by někdo neměl zájem podílet se na překladu titulků k The Vampire Diaries na Edně. Jak to teda dopadlo? Řeknu vám rovnou, že dobře.


Tímto bych tedy chtěla poděkovat všem, kteří chtěli pomoct a opravdu mě potěšilo, kolik lidí projevilo snahu i zájem. Nakonec jsem z uchazečů vybrala tři překladatele, z nichž jsem vytvořila náš edňácký překladatelský tým, který tvoří rada91, Jacquesss, Katherine16 a já. O finální korekci se v sobotu postará Milenka.

Pokud vás zajímá, proč právě teď přicházíme s vlastními titulky, tak mám hned několik důvodů. První, velmi očividný je, že se mi pochopitelně příliš nezamlouvá odpovídat ve fóru na dotazy tipu „kde můžu už stáhnout titulky?“ a odkazovat na konkurenci. K dalším důvodům patří i to, že Deníky jsou opravdu jedním z mých nejoblíbenějších seriálů, a tak bych ráda svým věrným čtenářům poskytla kompletní balíček informací, videí i titulků.


Dále je nově zprovozněno i forum Download, které bude martinit každý pátek zásobovat novými odkazy ke stažení, tak snad předejdeme dotazům ale „kde mám stáhnout poslední díl?“

Budeme se vám snažit poskytnout kvalitní titulky, co nejdříve a doufáme, že si i my získáme vaše díky. Poprvé se na vás těšíme už tento pátek s epizodou Growing Pains.


Jít na The Vampire Diaries | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!