Alexia Branson

Alexia Branson

Arielle Kebbel Sezóny 4 2009 - 2014


Upírka, která naučí Stefana, jak zvládnout svou upírskou stránku.

Lexi se stala upírkou na konci 17. století a v 19. století poznala Stefana, který si procházel temnými chvilkami a zabíjel lidi bez slitování. Lexi ho naučila ovládat se a postupem času se z nich stali nejlepší přátelé. Každý rok přišla za Stefanem na jeho narozeniny a strávila s ním celý den.

I když Lexi naučila Stefana ovládat se v roce 1864, Damon svedl Stefana opět na temnou cestu v roce 1912, když mu ukázal, jak může ženu oblbnout a vychutnat si jí (Damon se to naučil od Sage). Ze Stefana se opět stal nemilosrdný rozparovač, ale Lexi ho v tom nenechala a poté, co ho našla, mu opět pomohla ovládnout se a Stefan se začal živit už pouze na krvi zvířat.

Když Stefan začal chodit s Elenou a měl narozeniny, Lexi za ním přišla, aby spolu jako obvykle strávili den. Její přítomnosti perfektně využije Damon, který potřebuje šerifce Elizabeth Forbes podstrčit upíra, aby podezření ze zabíjení lidí nepadlo na něj. Damon tak pokouše dívku, ovlivní jí a řekne jí, že jí to udělala Lexi. Když šerifka najde dívku, tak ta ji ihned přivede do Grillu a ukáže na Lexi, že ona ji napadla. Při pokusu Lexi zadržet, se objeví Damon a probodne Lexi kolíkem. Ta umírá.

Když Matt otevře dveře z druhé strany k nám a Bonnie provede kouzlo, ať jsou všichni duchové viditelní, tak se i Lexi vrací. Protože opět vidí, že Stefan se vydal na temnou cestu, rozhodne se mu společně s Elenou pomoci. Uvězní ho v Lockwoodovic sklepení, kde ho Lexi začne mučit. Jelikož ale nemá dostatek času a dveře na druhou stranu jsou uzavřeny, Lexi mizí a nedokáže tak narychlo Stefana znovu zachránit.

Foto: CW
loading…