Annabelle Zhu

Annabelle Zhu

Malese Jow Sezóny 3 2010 - 2011


Upírka, která se zoufale snaží osvobodit svou uvězněnou matku z hrobky.

Anna je staletí stará upírka, která žila se svou matkou Pearl v Mystic Falls během doby, kdy si Katerina Petrova pohrávala s bratry Salvatorovými. O 150 let později se znovu vrací do města, aby otevřela hrobku, ve které zůstala její matka uvězněna spolu s ostatními upíry.

Aby získala přístup do hrobky, využila Jeremyho, kterému řekla o upírech a nakonec se do něj postupně zamilovala a chtěla mu splnit jeho přání stát se upírem. Anně se skutečně povedlo dostat svojí matku ven, dokonce s ní i žila, ale Johnathan Gilbert, který se dozvěděl o jejich existenci, Pearl zabil, což Annu zdevastovalo.

Jeremy jí pomáhá snést toto kruté období, protože sám ztratil rodiče. I on se chce stát upírem a Anna mu připraví lahvičku se svou krví. Gilbertovo zařízení na odhalení upírů je ale aktivováno, když je Jeremy s Annou venku a Anna je odvedena policisty do budovy, kde budou všichni nalezení upíři spáleni. V budově se ocitne i John Gilbert, který Annu zabije vlastním kolíkem.

Poté, co Jeremy zemře a je přiveden zpět k životu, se mu začne zjevovat Anna, se kterou naváže znovu intimní vztah i přesto, že nyní Jeremy chodí s Bonnie. Když Matt otevře plný průchod z druhé strany k nám, Anna ukradne náhrdelník Původní čarodějky, zatímco Jeremymu tvrdí opak. Poté si uvědomí, že by měla Jeremyho nechat jít, aby žil skutečný život. Dá mu náhrdelník a svěří se mu, že na druhé straně nenašla svou matkou. Ta se najednou objeví a obě se po dlouhé době shledávají. Poté, co Bonnie zavře průchod z druhé strany, Anna mizí.

Annabelle Zhu je…

Foto: CW