Bonnie Bennett

Bonnie Bennett

Kat Graham Sezóny 8 2009 - 2017


Dívka, která u sebe začne objevovat schopnosti a zjistí, že patří mezi nejsilnější čarodějky.

Bonnie je dcerou Abby Bennett, která se jí ale zřekla poté, co uvěznila Mikaela: v hrobce a Bonnie tak celý život musela vychovávat její babička Sheila. Bonnie je také nejlepší kamarádkou Caroline a Eleny, které pomáhá překonat období po ztrátě rodičů. Bonnie, stejně jako všichni z rodu Bennettů, je čarodějka a pomalu začíná zjišťovat své schopnosti. Je také vzdáleným potomkem Emily Bennett a dávné čarodějky Ayanny.

Bonnie pomalu začne objevovat své schopnosti, protože neví, co se to s ní děje. Když se ale svěří své babičce, ta jí všechno vysvětlí a pomalu ji začne učit. Nejdříve se o svých schopnostech svěří Eleně, poté až Caroline. I když podle babičky se čarodějky nemají plést do věcí upírů, pomůže Bonnie s Sheilou otevřít hrobku, aby se Damon dostal ke Katherine. Kouzlo vysílí Sheilu tak moc, že zemře, a navíc Katherine v hrobce nebyla, takže Sheila zemřela pro nic. Bonnie nese ztrátu těžce a vybuduje si proti upírům menší nenávist, zvlášť k Damonovi.

Bonnie také začne chodit s mladším bratrem Eleny Jeremym. Na čas ztratí své schopnosti, když jí je vezme čaroděj Jonas Martin, ten jí je ale brzo vrátí. Bonnie také načerpá sílu stovek mrtvých čarodějek, aby mohla dostatečně oslabit Klause a Elijah mu tak mohl zasadit smrtelnou ránu. I když Bonnie svou část splní, Elijah zradí a s Klausem prchá. Poté, co je Jeremy nešťastně zabit šerifkou Elizabeth Forbes, Bonnie prosí mrtvé čarodějky, aby mu vrátili život. Ty její prosbu vyslyší a Jeremy přichází opět k životu.

Ten ale po své smrti začne vídat duchy a s mrtvou Annou se dokonce políbí. To se dozví Bonnie a mezi Bonnie a Jeremym je definitivní konec. Bonnie má také sny o tom, že čtvrtá rakev, kterou Stefan ukradl, jim pomůže k zabití Klause a k její otevření budou potřebovat matku Bonnie. Ta se s ní tedy po dlouhé době shledává a skutečně pomůže otevřít čtvrtou rakev, ve které se ukrývá matka Původních upírů. I když si Bonnie myslí, že svůj vztah s matkou obnovila, ta její pocity nesdílí a znovu ji opouští.

Bonnie Benett je…

Foto: CW
loading…