Lillian Salvatore

Lillian Salvatore

Annie Wersching Sezóny 2 2015 - 2016


Matka Stefana a Damona.

Lily je matkou Stefana a Damona. Narodila se v roce 1820 a někdy během roku 1858 zemřela. Smrt však pouze fingovala, protože byla proměněna na upíra. Lily měla souchotiny, a tak ji její manžel, Giuseppe, poslal pryč. Zatímco se o ni staraly sestřičky, tak byla jdou z nich proměněna. Lily totiž na souchotiny zemřela, což spustilo její proměnu na upíra.

Když Lily zjistila, kým se stala, tak fingovala svoji smrt a opustila svou rodinu, protože cítila, že by pro ni byla hrozbou. Lily utekla do Evropy, kde podlehla volání krve a stala se rozparovačkou, takže svoje oběti brutálně zabíjela. Zanechávala za sebou vyschlá těla po celém městě, což později dělal i její syn, Stefan, v roce 1917.

Takto pokračovala a chodila od jednoho města k dalšímu, takže zabila mnoho lidí. Nakonec ji objevil klan Gemini v Manhattanu v New Yorku. Za trest, že zabila tolik lidí, ji uvěznili ve vězeňském světě, který byl zasazen do 31. října roku 1903. Zde strávila více než století. Na začátku roku 2013 ji Damon, Elena a Bonnie z tohoto vězení vysvobodili. Lily se pak objevila se svými Heretiky a chtěla ovládnout Mystic Falls.

Lillian Salvatore je…

Foto: CW