Lorenzo St. John

Lorenzo St. John

Michael Malarkey Sezóny 4 2013 - 2017


Charismatický upír s povýšeným úsměvem, který se seznámil s Damonem, když byl chycen Augustíny.

Enzo je charismatická osoba, která žila celkem rušným životem, než jej polapili a uvěznili Augustíni. Navzdory tomu, že byl uvězněn, zůstal i nadále optimistický a doufal, že se jednoho dne ze svého vězení dostane a pomstí se Augustínům za to, že jej mučili.

Lorenzo strávil ve svém vězení 50 let, kde ho každodenně mučili, což jej trochu psychicky narušilo. Ve vězení se seznámil s Damonem a když došlo na útěk, tak Damon vypnul své emoce, když nemohl zachránit Enza z jeho klece, a nechal ho ve Whitmoru umřít. Vůči Damonovi choval Enzo dlouho obrovskou zášť, ale nakonec se znovu spřátelili.

Tento charismatický upír několikrát ukázal, že je věrný a nikdy by neopustil ty, na kterým mu záleží. Má také silný sklon k tomu, aby se vždy pomstil, jak jsme mohli i vidět, když Damonovi pomáhal utéct od Augustinů. Zjistil totiž, že Damon zabil Maggie, což byl Enzova dávná láska.

Je věrný svým přátelům, hlavně Damonovi, takže se snažil vyhledat Stefana a potrestat ho za to, že nad Damonem zlomil hůl. Enzo je odhodlaný udělat cokoli pro ty, na kterým mu záleží.

Díky tomu, že strávil mnoho let tím, že na něm Augustíni dělali pokusy, se stal vůči těmto zákrokům odolnější. Nevadí mu, když si sám do sebe zabodne kus dřeva a dočasně je i schopný ignorovat efekty sporýše. Enzo také pohrdá lidmi a nedělá mu problém je nelítostně zabít a nakrmit se přímo z nich.

Lorenzo St. John je…

Foto: CW