Malachai Parker

Malachai Parker

Chris Wood Sezóny 2 2014 - 2017


Sociopatické dvojče Jo, které z ostatních vysává magii.

Malachai je dvojčetem Jo. Když se rodiče Kaie dozvěděli, že Kai z ostatní vysává magii, tak se k němu začali chovat odtažitě a mluvili o něm jako o „ohavnosti“, což mimo jiné faktory způsobilo, že z Kaie vyrostl sociopat.

Poprvé jsme ho mohli vidět ve vězeňském světě, kde se nacházel DamonBonnie. Kai s nimi neochotně uzavřel spojenectví a doufal, že se můžou všichni z paralelní dimenze vrátit do skutečného světa.

Bonnie obětovala svou šanci utéct z tohoto světa a ujistla se, že se Damon vrátí do světa živých. Ve vězeňském světě pak zůstala Bonnie i Kai. Později se oba pokusili utéct, ale Bonnie ukryla svou magii v plyšovém medvídkovi, kterého poslala zpět do světa živých, takže Kai nemohl přinutit Bonnie, aby mu pomohla vrátit se zpět.

I přesto, že tato událost Kaie rozrušila, tak Bonnie vzal do svého domu v Portlandu v Oregonu, kde vyrůstal, a uvařil jí na Díkuvzdání jídlo. Později však Bonnie zradil a vzal nůž, do kterého jeho sestra ukryla svou magii a bodl jím Bonnie do břicha, aby získal krev Bennettů, která by mu umožnila utéct.

Kaiovi se nakonec podařilo dostat zpět do světa živých a dal o sobě vědět tak, že si znepřátelit obyvatele Mystic Falls, když se snažil nehledě na následky zabít svoje přeživší sourozence a spojit se s Jo. Později se s Kaiem snažil spojit jeho mladší bratr, Luke, ale Kai ho však přemohl a absorboval všechnu jeho magii. V Kaiovi se však začala ukazovat Lukova stránka a Kai projevil schopnosti empatie, takže už nebyl tak zlý, a dokonce na chvíli spolupracoval s ostatními z Mystic Falls.

Bonnie Kaie však nadále nenáviděla za to všechno, čím si s ním musela projít, a rozhodla se ho uvěznit ve vězeňském světě, který je zasazen do roku 1903. Tam se nacházeli s Kaiem Heretici, což je skupina bývalých čarodějů z Gemini klanu, kteří taktéž, jako Kai, z ostatních magii vysávali, a později byli během devatenáctého a dvacátého století proměněni Lily Salvatorovou na hybridní upíry, kteří mají schopnost čarovat.

Kai nakonec z vězeňského vězení spolu s Heretiky unikl a seslal kouzlo, které neumožňovalo Lily Heretiky vypátrat. Na oplátku měl Kai dostat její krev, aby se taky proměnil v upířího hybrida. Na svatbě Jo a Alarica svoje dvojče zabil, a pak svou sebevraždou zabil všechny členy Gemini, takže rod zanikl. Kai se probudil a stal se z něj hybridní čarodějný upír, ale než se na něco zmohl, tak mu Damon sťal hlavu, což bylo ze msty, že byla Elena mysticky uspána.

Malachai Parker je…

Foto: CW
loading…