Meredith Fell

Meredith Fell

Torrey DeVitto Sezóny 2 2012 - 2013


Doktorka, která používá své vlastní netradiční metody k záchraně pacientů.

Meredith pracuje jako doktorka v nemocnici Mystic Falls, nerada ztrácí své pacienty, a proto jim k jejich uzdravení dává upíří krev. Jako jedna ze zakladatelských rodin ve městě je i Meredith Fell členem rady a ví tedy o existenci upírů. Meredith je sestřenicí Logana Fella, bývalého člena rady, který byl proměněn v upíra. Meredith také nějaký čas chodila s jiným členem rady a to s Brianem Waltersem.

Meredith se na scéně poprvé objeví, když je Alaric Saltzman převezen do nemocnice kvůli tomu, že byl sražen autem. Meredith se diví, jak se sám tak rychle mohl uzdravit. Později se doktorka rozchází s Brianem Waltersem. Druhý den je Brian Walters nalezen mrtvý. Když je do nemocnice odvezen Bill Forbes, který byl pokousán Tylerem, Meredith ho vyléčí upíří krví. Bill je přesto později někým zabit a všechny podezření ukazují na Meredith. Poté, co je napaden Alaric, má ale Meredith skvělé alibi, protože během tohoto útoku operovala v nemocnici.

Po nějaké době se dozvídáme, že Meredith si celou dobu shromažďovala důkazy o vraždách členů rady a dokonce ví, kdo to udělal – Alaric. Díky svému kouzelnému prstenu, který ho přivádí zpět k životu, se mu stala stejná věc jako Samanthě Gilbertové – zešílel a zabíjí členy rady. Sám Alaric také Meredith napadne. Naštěstí včas dorazí Stefan a svou krví Meredith vyléčí.

Meredith Fell je…

Foto: CW