Rebekah Mikaelson

Rebekah Mikaelson

Claire Holt Sezóny 3 2011 - 2014


Původní upírka, která je citlivá a chce být obyčejná víc, než by se na první pohled zdálo.

Rebekah patří mezi Původní upíry, rodinu, ze které pochází všichni upíři. Rebekah byla proměněna v upíra v 10. století svou matkou jako obrana, která má sloužit proti nepřátelským vlkodlakům. Její otec je upír Mikael a čarodějka Esther.

Rebakah zdědila po matce čarodějnické schopnosti, ale jelikož byla proměněna v upírku, tak se čarodějkou stát nemohla. Po „smrti“ matky se Rebekah vídala pouze s Klausem, se kterým podnikala spoustu výprav. Při jedné dokonce narazili i na Stefana, který na začátku 20. století procházel krušnými lety a byl známý jako rozparovač. Rebekah se do Stefana zamilovala a chtěla zůstat s ním, nechtěla se nadále ukrývat s Klausem před jejich otcem, to jí ale bylo osudné a poté, co odmítla s Klausem opustit Chicago, ji její bratr zavřel do rakve k ostatním členům rodiny.

Z rakve se Rebakah dostala až v nynější době, když Klaus potřeboval její náhrdelník, který dříve patřil jejich matce. Ten Rebekah ale už dávno nemá, ztratila ho právě v Chicagu, kde ho našel Stefan a později ho dal Eleně. Rebekah je známá svou impulzivní povahou, nesnáší Elenu kvůli tomu, že na kratičký okamžik, kdy znovu byla neutralizována dýkou, jí právě Elena prohnala dýku srdcem. Snaží se ji proto všemi možnými prostředky ublížit a to se jí povede, když se Rebekah vyspí s Damonem.

Rebekah Mikaelson je…

Foto: CW