Sage

Sage

Cassidy Freeman Sezóny 1 2012 - 2012


Ta, která naučí Damona, jak si správně vytipovat svou oběť a vychutnat si ji.

Sage je 900 let stará upírka, kterou proměnil Původní upír Finn Mikaelson, aby spolu mohli být navždy. Krátce po její proměně je ale Finn neutralizován dýkou potřenou popelem z Bílého dubu a Klausem uložen do rakve. Sage tak byla bez své lásky dlouhá léta oddělena a na své pouti světem potkala i Damona.

V roce 1912 se živila Sage jako profesionální boxerka a potkala v Mystic Falls upíra Damona, kterého naučila, že žena není jen pro nakrmení, ale i pro zábavu. Z nevinného Damona, který myslel jen na Katherine a nebyl upírem rád, se stal nemilosrdný a svůdný Damon. Po zkušenostech, které mu předala Sage, se Damon vydává za Stefanem a ukáže mu, co ho naučila. Stefan tak opět pocítí touhu po krvi a zapomene na vše, co ho Lexi naučila, a stává se z něj znovu rozparovač.

Když se Sage dozví, že Finn je opět naživu a není zavřený v rakvi, vydává se do Mystic Falls. Zde opět narazí na Damona, který Sage požádá, aby mu pomohla dostat se do mysli Rebeky a zjistit, co má za lubem. Když to Sage zjistí a Damonovi řekne, že Rebekah chce najít pozůstatky Bílého dubu, který by mohl celou Původní rodinu zabít, Sage pomůže Rebece strom upálit. Sama totiž ví, že všichni Původní jsou propojeni kouzlem a jestli zemře jeden, zemřou všichni včetně Finna.

Foto: CW