Seline

Seline

Kristen Gutoskie Sezóny 1 2016 - 2017


Chůva, která hlídala Josie a Lizzie, adoptivní sestra Sybil a přisluhovačka Ca­dea.

Seline je siréna, která uprchla z trezoru ve Zbrojnici dřív než její adoptivní sestra, Sybil. Od té doby se snažila přijít na to, jak se vymanit ze spárů Cadea. Několik měsíců poté, co byla její sestra osvobozena z krypty, se stala chůvou Josie a Lizzie Saltzmanových. Zjistila, že dvojčátka mají zvláštní síly, kterých chtěla později využít.

Někdy před rokem 750 př. n. l. byla Seline vyhoštěna ze své vesnice na odlehlý ostrov jako trest za její senzibilní schopnosti. Zpočátku obývala tento ostrov jen ona, ale později se tam objevila další dívka se stejnými schopnostmi. Tou dívkou byla Sybil a stala se její adoptivní sestrou.

Spolu se svou sestrou lákala námořníky do záhuby. Ty pak brutálně zabila a spolu se Sybil se živila jejich masem. Sybil o tom však nevěděla a když se dozvěděla pravdu, tak se vrhla z útesu, aby očistila svoji duši. Seline ji našla polomrtvou a prosila Boha o pomoc, ale místo Boha se objevil duch Arcadia, který jím nabídl věčný život a krásu výměnou za to, že mu budou sloužit. Ze sester se tak staly první sirény, které se musí živit lidským masem, aby zůstaly nesmrtelné a navždy mladé.

V roce 1790 se svou sestrou navštívila Mystic Falls, ale tam si jich všimli zdejší čarodějové. S pomocí Ethana Maxwella a jeho očarovaného zvonu chtěly sestry přivést peklo na zem spolu s jejich pánem, Cadem. To se však nezdařilo a sirény byly nalákány do tunelů Zbrojnice, kde je Beatrice Bennetová magicky zapečetila. V kryptě strávila Seline se svou sestrou téměř století.

Když byla v roce 1882 krypta otevřena Daltoem St. Johnem, tak se ho Sybil snažila zmocnit a nevšimla si, že se podařilo Seline z trezoru utéct. Rok poté, co utekla, se Seline vrátila do Mystic Falls a snažila se najít očarovaný zvon, avšak marně.

V roce 1917 v Monterey potkala rozparovače jménem Stefan Salvatore, kterého chtěla zabít, avšak když mu vstoupila do mysli, viděla tam člověka, který byl proměněn v netvora. Seline vymazala Stefanovi paměť na jejich setkání a odešla.

Foto: CW