Sheila Bennett

Sheila Bennett

Jasmine Guy Sezóny 5 2009 - 2017


Babička Bonnie, která jí ukáže, jak ovládat a používat své schopnosti.

Sheila je matkou Abby Bennett a babičkou Bonnie Bennett, kterou vychovává sama ve svém domě, protože se jí matka vzdala poté, co uvěznila Původního upíra Mikaela v hrobce. Sheila, stejně jako ostatní z rodu Bennettů, je mocnou čarodějkou. Mezi její předky patří čarodějka Emily Bennett a Ayanna.

Když se Bonnie dozví o svých schopnostech, jde ihned za babičkou, která jí poví vše o čarodějkách, stejně tak o své předkyni Emily Bennett a navádí Bonnie, aby konečně začala nosit Emilyn talisman. Sheila také uvede Bonnie do světa kouzel a pomůže jí pomocí kouzla najít Elenu, když ji vězní Annabelle Zhu. Později Sheila a Bonnie pomůžou otevřít hrobku, aby se Damon mohl dostat ke Katerině. Následně ji i zapečetí, ale kouzlo tak Sheilu oslabí, že následně umírá.

Když Matt otevře dveře z druhé strany k nám a Bonnie provede kouzlo, aby všichni duchové byli viditelní, vrací se i Sheila. Ta navede Bonnie, aby zničila náhrdelník Původní čarodějky. Ještě, než jsou dveře z druhé strany znovu uzavřeny, Sheila poví Bonnie, jak moc je na ní pyšná. Poté mizí.

Sheila Bennett je…

Foto: CW